Jasikēvičs pēc zaudējuma “Real”: Bijām labāka komanda, taču finālā nespēlēsim

20/05/2022 10:10
Šarūns Jasikēvičs

Spānijas basketbola granda un Rolanda Šmita pārstāvētās “Barcelona” galvenais treneris Šarūns Jasikēvičs sniedzis savus komentārus pēc vakardien piedzīvotā zaudējuma ULEB Eirolīgas pret Madrides “Real”.

Jau vēstīts, ka “Barcelona” Belgradā piedzīvoja zaudējumu ULEB Eirolīgas pusfinālā un sestdien cīnīsies ar Pirejas “Olympiakos” spēlē par trešo vietu. “El Clasico” duelī “Barcelona” piekāpās Madrides “Real” ar 83:86 (19:19, 26:15, 11:26, 27:26). Šmits laukumā pavadīja četras minūtes un 19 sekundes, gūstot vienu punktu.

“Ļoti grūti saprast, ka “Final Four” laikā galvenais treneris dodas puslaika pārtraukumā ar 11 punktu pārsvaru, bet spēlētājiem saka, ka mēs nespēlējam labi. Tas bija tieši tas, ko teicu komandai puslaikā. Domāju, ka mēs visu nedarījām pietiekami labi. Man nepatika, kā mēs spēlējām. Realizējām dažus metienus, bet Madrides vienība tos neiemeta. Parasti 40 minūšu laikā šīs situācijas izlīdzinās. Apsveicu Madridi ar panākumu. No mūsu puses nebija pietiekama uzmanība detaļām.”

“Mēs nebijām gatavi upurēties, neveicām pārkāpumus metienu brīžos un “Real” sameta savus metienus. Ja vēlamies spēlēt finālā, bet dodam iespēju pretiniekiem iegūt 52 otrajā puslaikā, tad es nezinu… Man pietrūka profesionalitātes un gatavība cīnīties. Šī mums ir liela vilšanās un tur nav nekādu jautājumu. Uzskatu, ka bijām labāka komanda, taču finālā nespēlēsim. Tā ir realitāte,” izteicās Jasikēvičs.