Jasikēvičs pēc zaudējuma “Žalgirim”: Neesmu apmierināts ar profesionalitāti

20/01/2024 12:12
Nokopēts
Šarūns Jasikēvičs

Turcijas līgas un ULEB Eirolīgas kluba Stambulas “Fenerbahce” galvenais treneris Šarūns Jasikēvičs sniedzis savus komentārus pēc aizvadītās spēles pret Kauņas “Žalgiri”.

Jau vēstīts, ka vakar Latvijas basketbolists Rolands Šmits piektdien guva 12 punktus, palīdzot “Žalgiris” komandai mājās pārspēt bijušā spēlētāja un trenera Jasikēviča šobrīd vadīto “Fenerbahce”. Eirolīgas 22.kārtas spēlē “Žalgiris” basketbolisti uzvarēja ar rezultātu 98:75 un svinēja pārliecinošāko panākumu sezonā.

Šis bija otrais “Fenerbahce” zaudējums Eirolīgā, kad komandas stūri pārņēmis Jasikēvičs. Pirms ierašanās Kauņā viņš bija uzvarējis septiņās no astoņām spēlēm. Lietuvietis komentēja to, vai šī uzvaru sērija atstāja iespaidu uz piedzīvoto zaudējumu. “Grūti pateikt, jo problēmas bija visu laiku. Vakar lidostā teicu – vienmēr pievēršu uzmanību piepūlei un profesionalitātei. Mums ir daudz lietu, pie kā jāpiestrādā.”

“Labs posms nevar mani kā treneri iemidzināt,” izteicās Jasikēvičs. “Vienmēr būs kaut kādas lietas, bet kopumā neesmu apmierināts ar profesionalitāti. Ja rezultāti ir labi, tas nenozīmē, ka komandas iekšienē viss ir labi. Komandas iet uz priekšu, ir patīkami uzvarēt, bet kluba iekšienē, tas ir pārsteidzoši.”

Šmits atkal sāk uz soliņa, “Žalgiris” pārliecinoši apspēlē “Fenerbahce”

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām