Jasikēvičs: Sezona bija grūta, bet man tā patika

Šarūns Jasikēvičs, sportazinas.com
Šarūns Jasikēvičs | Foto: EPA/Georgia Panagopoulou

Lietuvas un ULEB Eirolīgas kluba Kauņas “Žalgiris” galvenais treneris vērtējis un komentējis aizvadīto sezonu.

“Lai arī sezona bija grūta, bet man tā patika. Labākais ir tas, ka spēlētāji nepadevās un tika pāri grūtiem brīžiem. Man tas ir vissvarīgākais, jo raksturs mūsu profesijā, tāpat kā visur citur ir viena no svarīgākajām īpašībām. Sezonu pabeidzām ar diviem tituliem, kas arī ir labi, jo to nevar sasniegt daudz Eiropas komandu. Neaizmirstamākā sezonas daļa bija divi tituli un mūsu raksturs,” vērtē Jasikēvičs.

Pēc trenera domām, spēlētāju tirgū lietām vajadzētu sākt virzīties tagad, kad sezona ir beigusies. “Mēs zinām, kas notiek ar spēlētājiem. Vadība runā ar viņiem un viņu aģentiem. Nav tā, ka karantīnas laikā strādātu mazāk. Taču, par komandas sastāvu ir pāragri runāt. Galvenais ir noturēt visus spēlētājus, bet tas nav trenera darbs,” saka lietuviešu basketbola speciālists.

Trenerim līgums ar “Žalgiris” komandu ir spēkā līdz 2021.gadam, taču līgumā iekļauts punkts, ka viņš NBA piedāvājuma gadījumā bez problēmām var doties pāri okeānam.

“Žalgiris” gan vēlētos lietuvieti paturēt savā rīcībā.

Lietuvas klubs šosezon ULEB Eirolīgas turnīra 28 spēlēs izcīnīja 12 uzvaras un ierindojās devītajā vietā. Vietējā čempionātā “Žalgiris” 24 spēlēs piedzīvoja vien divas neveiksmes, ieņemot pirmo pozīciju.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par