Jasikēvičs tomēr netrenēs NBA komandu “Grizzlies”

Šarūns Jasikēvičs, sportazinas.com
Foto: LKL

Lietuvas basketbola speciālists tomēr netrenēs Nacionālās basketbola asociācijas () komandu Memfisas “Grizzlies”.

Kā ziņo ESPN basketbola insaideris Adrians Vodžnarovskis, “Grizzlies” nolīgusi Milvoki “Bucks” galvenā trenera asistentu Teiloru Dženkinsu jaunā komandas stūrmaņa amatā.

Iepriekš izskanēja baumas, ka ULEB Eirolīgas komandas Kauņas “Žalgiris” galvenais treneris Jasikēvičs varētu doties uz “Grizzlies” komandu, piedzīvojot debiju planētas spēcīgākajā līgā kā galvenajam trenerim.

Tomēr pašreizējā informācija liecina, ka Jasikēvičs nedosies uz NBA un, visticamāk, turpinās strādāt ar “Žalgiris” vienību.

“Zinu, ka Memfisai joprojām nav galvenā trenera. Mēs varam daudz runāt, taču šobrīd apkārt cirkulē daudz informācijas. Es gan nezinu, cik tā ir nopietna, taču es nevēlos ieslīgt sarunās par šīm baumām,” iepriekš izteicās Jasikēvičs.

43 gadus vecais Jasikēvičs kā treneris ir trīskārtējs Lietuvas čempions, kā arī divreiz nosaukts par Lietuvas gada treneri. Jasikēvičs 2017./2018. gada sezonā ULEB Eirolīgas ietvaros ieveda Kauņas klubu “Final Four” sacensībās, izcīnot arī trešo vietu.

“Grizzlies” šogad ir ieguvusi otro izvēli NBA draftā un tas nozīmē, ka komanda izraudzīsies talantīgo saspēles vadītāju Temetriusu Morantu. Aizvadītajā sezonā vienība izslēgšanas spēles nesasniedza.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par