Jasikēviču neieguvusī “Barcelona” pagarina līgumu ar Pešiču

ULEB Eirolīgas un Spānijas spēcīgākās basketbola līgas klubs “Barcelona Lassa” pagarinājis līgumu ar komandas galveno treneri Svetislavu Pešiču. Ar 68 gadus veco serbu speciālistu līgums pagarināts līdz nākamās sezonas beigām, vēsta “Mundo Deportivo”.

Gaidāmaja sezonā Barselonas komandas rindās debitēs Latvijas izlases uzbrucējs Rolands Šmits, kurš līgumu ar Eirolīgas komandu parakstīja jau pagājušajā vasarā, bet tika izīrēts Madrides “Fuenlabrada” komandai.

Zīmīgi, ka par līguma pagarināšanu ar Pešiču komanda pavēsta brīdi, kad kļuvis zināms, ka ar Kauņas “Žalgiri” turpinās strādāt Šarūns Jasikevičs.

Iepriekš izskanēja informācija, ka Barselonas kluba vadība ved pārrunas ar lietuviešu speciālistu, un ir gatava lauzt līgumu ar pieredzējušo Pesiču, ja izdotos vienoties ar Lietuvas basketbola leģendu.

Zīmīgi, ka arī pats Pesičs nebija zaudējis pārliecību par sava darba drošību, izsakoties, ka Jasikevičs uz Barselonu pārcelsies tikai kā viņa trešais asistents.

Jau vēstīts, ka Jasikevičs ar Kauņas komandu izcīnīja trešo vietu ULEB Eirolīgā, bet pēc sezonas kļuva par pieprasītu treneri ne tikai Eiropā. Viņa vārds visaktīvāk tika locīts tieši ar potenciālo pāreju uz Barselonu. Interese nāca arī no Nacionālās basketbola asociācijas, kur viņam piedāvāts Toronto “Raptors” galvenā trenera asistenta postenis.

Tāpat “Mundo Deportivo” vēsta, ka komandā nepaliks tās leģenda Huans Karloss Navaro. Kluba vadība nolēmusi aizsargam nepiedāvāt jaunu līgumu, kaut arī pats Navaro bija izrādījis vēlmi vēl sezonu uzspēlet Barselonā.

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par