Jau piekto reizi apdraudēta Habiba un Fergusona cīņas aizvadīšana

Habibs Nurmagomedovs, sportazinas.com
Habibs Nurmagomedovs | Foto: MMA Mania

“Ultimate Fighting Championship” () prezidents pieļāva iespēju, ka koronavīruss iejauksies arī viņa vadītās organizācijas plānos. Proti, pastāv iespēja, ka cīņa starp Habibu Nurmagomedovu un Toniju Fergusonu tiks atcelta.

Vaits mainījis savu viedokli, jo pēdējo dienu notikumi neliecina, ka cīņas aizvadīšana ir reāla. To bija plānots organizēt 18. aprīlī Ņujorkā, taču šodien ASV prezidents Donalds Tramps parakstījis aizliegumu Eiropas valstu pilsoņiem (izņemot Lielbritāniju) ieceļot Amerikā tuvāko 30 dienu laikā. Lai gan cīņas dienā aizliegums nebūs spēkā, nav zināms, kā attīstīsies situācija ar koronavīrusu ASV. Gan Nacionālās basketbola asociācijas (NBA), gan Nacionālās hokeja līgas (NHL) vadītāji pieņēmuši lēmumu apturēt čempionātus.

“Vairāku nedēļu garumā esam domājuši par to, kā vīruss var ietekmēt UFC 249 turnīru, kurā savu cīņu aizvadītu arī Nurmagomedovs un Fergusons. Varu pateikt vienīgi to, ka mēs neplānojam atcelt pasākumu,” šāds viedoklis bija Vaitam pirms dažām dienām.

Interesanti, ka šis ir piektais mēģinājums organizēt cīņu starp Habibu un viņa pretinieku. Iepriekšējos četros gadījumos organizatoru plānus sajauca cīkstoņu savainojumi.

Iepriekš izskanējušas baumas, ka tā varētu būt pēdējā cīņa Nurmagomedova UFC cīkstoņa karjerā. Habibs nav piedzīvojis zaudējuma rūgtumu, svinot 28 uzvaras. Savukārt amerikānis Fergesons karjeras laikā ticis pie 25 panākumiem 28 mačos.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par