Jaunā futbola stadiona būvēšanas vieta, visticamāk, būs Lucavsala vai Uzvaras parks

22/09/2022 13:32
Vadims Ļašenko, Aleksandrs Čeferins, Mārtiņš Staķis

Nacionāla mēroga futbola stadions Rīgā varētu tikt būvēts Lucavsalā vai Uzvaras parkā, ceturtdien preses konferencē informēja Rīgas mērs Mārtiņš Staķis (PP).

Viņš atklāja, ka sākotnēji tika izskatīti 10 dažādi varianti, bet pašlaik ir palikuši trīs. Divas no iespējamām stadiona vietām ir Lucavsalā, bet viena – Uzvaras parkā. Staķis atzina, ka viņam pieņemamākais variants šķiet Lucavsala, taču tas esot tikai viņa viedoklis un par to, kur šādu stadionu būvēt, būs jālemj Rīgas domes deputātiem.

Rīgas mērs atzina, ka pašvaldības ieguldījums stadiona izveidē būs tieši ar vietas piedāvāšanu. Savukārt finansējumu nodrošinās Latvijas Futbola federācija (LFF).  Rīgas mērs piebilda, ka, parakstot nodomu protokolu ar LFF, tiek sperts pirmais solis, lai Rīgā būtu šāda mēroga stadions, taču līdz gala rezultātam paiešot gadi.

LFF prezidents Vadims Ļašenko atzina, ka finansējumu stadiona būvniecībai varētu gūt no sadarbības partneriem un sponsoriem. Konkrētas summas viņš neatklāja, norādot, ka vēl ir jāvienojas par konkrētu vietu, jāizstrādā plānojums un jāveic citi sagatavošanās darbi. Kā ziņots, ceturtdien Rīgas domē viesojās UEFA prezidents Aleksanders Čeferins. Tikšanās laikā Staķis un Ļašenko parakstīja nodomu protokolu par nacionālā mēroga stadiona būvniecību.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Ronens Ginzburgs
28/09/2022 15:58

Ginzburgs par “Prometey” un Čehijas izlasi, trako Putinu un spēlēšanu Rīgā

Jau šo piektdien tiks dots starts apvienotajai Latvijas – Igaunijas basketbola līgai. Šajā sezonā komandu pulku papildinās vienība ar ambicioziem mērķiem – Ukrainas klubs “Prometey”. Martā pārtraucot savu darbību, 2021….

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām