Jaunais “Lakers” treneris: Esmu priecīgs, ka varu būt daļa no Džeimsa lieliskās karjeras

Frenks Vogels un Lebrons Džeimss, sportazinas.com (2)
Foto: NBA

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Losandželosas “Lakers” maija vidū par vienības jauno galveno treneri apstiprināja speciālistu Frenku Vogelu.

Pēc Tairona Lū atteikuma Vogels kļuva par galveno “Lakers” prioritāti. Ar viņu līgums noslēgts uz trīs gadiem. Vēl viens kandidāts uz šo amatu bija leģendārais saspēles vadītājs Džeisons Kids, tomēr Losandželosas komanda devusi priekšroku Vogelam.

Sarunā ar mediju “The Athletic” Vogels atzina: “Lebronam Džeimsam joprojām ir viņa īpašais zvaigznes spēks. Līgā kā galvenais treneris jau esmi bijis astoņus gadus un vienmēr esmu cienījis Lebronu par viņa lēmumiem karjeras laikā. Tagad, kad viņš ir nonācis Losandželosā, man ir iespēja būt daļai no viņa lieliskās karjeras.”

Pērn pēc divu gadu sadarbības Vogels tika atbrīvots no Orlando “Magic” galvenā trenera pienākumiem. Viņš divu sezonu laikā aizveda komandu līdz 54 uzvarām un 110 zaudējumiem.

Vogels pirms tam piecas pilnas sezonas vadīja Indiānas “Pacers” vienību, kuru laikā komanda izcīnīja 250 uzvaras un piedzīvoja 181 zaudējumu regulārajā čempionātā, bet izslēgšanas turnīra mačos tika gūta 31 uzvara un ciestas 30 neveiksmes. 2013. un 2014. gadā Vogela vadībā “Pacers” sasniedza Austrumu konferences finālu.

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par