Jaunais LFF prezidents atkāpjas no LTFA vadītāja amata

06/07/2020 21:02

Jaunievēlētais Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidents Vadims Ļašenko pirmdien pametis Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) prezidenta amatu, informē telpu futbola asociācija.

“Vēlreiz pateicos visiem, kas atbalstīja manu kandidatūru LFF prezidenta vēlēšanās,” LTFA mājaslapā citēts Ļašenko, kurš apstiprināja atkāpšanos no amata. Nu jau bijušais LTFA prezidents paudis pateicību visiem par kopīgu un sekmīgu darbu sporta veida labā.

Līdz tuvākajam LTFA kongresam (datums tiks noteikts tuvākajā laikā) organizācijas prezidenta amats paliek vakants. Par organizācijas darbu starpsezonā rūpēsies LTFA izpilddirektors Jānis Nartišs.

“Turpmāk es kā LFF prezidents rūpēšos, lai Latvijā attīstītos arī telpu futbols un lai produktīvi īstenotos sadarbība starp LFF un LTFA,” atzīmē LFF prezidents Ļašenko, kurš LTFA vadījis kopš tās dibināšanas 2014. gadā.

Nepilnu sešu gadu laikā Ļašenko vadībā LTFA vairākkārt palielināja telpu futbola sacensību skaitu un sporta veidā iesaistīto skaitu. Papildus pieaugušo turnīriem tika izveidotas jaunatnes un skolu sacensības, kurās 2019./2020. gada sezonā kopā piedalījās gandrīz 150 komandas no visiem Latvijas reģioniem.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Rihards Lomažs
28/10/2021 21:54

Lomažs par īsziņām no Pārkera, “čakarēšanu” Francijā un Turcijas naudu

Latviešu basketbolists Rihards Lomažs sarunā ar Valdi Valteru pastāstīja par savu Eirolīgas pieredzi Francijas klubā Vilērbānas ASVEL, komunikāciju ar komandas prezidentu, NBA leģendu Toniju Pārkeru, kā arī par finansiāliem apsvērumiem,…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…