Jaunais skeletonists Veinbergs izcīna sudrabu jaunatnes sacensībās Vācijā

Elvis Veinbergs, sportazinas.com
Elvis Veinbergs | Foto: skeleton.lv

Ceturtdien ar skeletonu sacensībām aizsākās jaunatnes seriāla trešais posms, kas risinās Vācijā, Kēnigszē trasē.

Kārtējo reizi lielisku sniegumu demonstrēja latvietis Elvis Veinbergs, kurš pēc pirmā brauciena bija trešais, bet otrajā braucienā bija vēl ātrāks un apsteidza mājnieku Timu Baivinkleru, izcīnot otro vietu. Uzvaru skeletona sacensībās izcīnīja vēl viens mājnieks Lukas Dāvids Nidegers. Jāpiebilst, abos braucienos Veinbergam labākais starta ieskrējiena laiks.

Meiteņu konkurencē, 22 dalībnieču vidū, mūsu jaunā skeletoniste Annija Miļūne pēc pirmā brauciena bija 16.vietā, bet otrajā braucienā bija ātrāka un divu braucienu summā pakāpās uz 13.vietu. Pirmajā trijniekā tikai vācietes – 1.vietā Josefa Šelmozere, 2.vietā Nele Kašinski, 3.vietā Elizabete Šrodla.

Latvijas skeletonistu treneris Gints Dzērve bija ļoti apmierināts ar abu mūsu jauno atlētu startiem, īpaši uzsverot Miļūnes rezultātu: “Priekš Annijas pieredzes, kas šobrīd ir tieši viens mēnesis, šis ir teicams rezultāts. Malacis arī Elvis, kurš Vācijas trasē kaut vienu vācieti ir apsteidzis – tas jau ir sasniegums. Cepuri nost!”

Piektdien Kēnogszē notiks vēl viens posms skeletonistiem, bet pēc tam sacensības sāks monobobslejisti, kuriem braucieni paredzēti piektdien un sestdien.

Informāciju sagatavoja Latvijas bobsleja un skeletona federācija

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par