Jaunais talants Hjūzs gūst divus vārtus un atnes “Devils” uzvaru (VIDEO)

16/10/2021 07:55
Džeks Hjūzs

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NBA) norisinājās trīs spēles. Vienā no tām Ņūdžersijas “Devils” ar rezultātu 4:3 papildlaikā apspēlēja Čikāgas “Blackhawks”.

Uzvarētāju labā vārtus guva Dougijs Hamiltons un Andreass Džonsons, bet 20 gadus vecais talants Džeks Hjūzs vienreiz atzīmējās mača pamatlaikā, ka arī atnesa vienībai uzvaru pagarinājuma 57. sekundē. Tikmēr pretinieku labā vārtus iemeta Alekss Debrinkats, Kirbijs Dahs un Dominiks Kubaliks. Šis Čikāgas vienībai bija jau otrais zaudējums šajā sezonā, bet “Devils” jaunajā sezonā laukumā devās pirmo reizi.

Arī duelī starp Filadelfijas “Flyers” un Vankūveras “Canucks” nepietika ar 60 minūtēm, lai noskaidrotu uzvarētāju. Šoreiz pārāki pēcspēles metienu sērijā izrādījās “Canucks”, kas visā cīņā svinēja panākumu ar rezultātu 5:4. Uzvarētājiem ar vārtu guvumu izcēlās Vasīlijs Podkolzins, Eliass Petersons, Džonatans Millers un Alekss Čiasons, bet izšķirošo bullīti realizēja Millers. “Flyers” rindās pie precīziem metieniem tika Džoels Farabē, Kems Atkinsons, Tailers Koneknijs un Klods Žirū.

Vēl vienā spēlē Minesotas “Wild”, pateicoties Markusa Folinjo golam astoņas sekundes pirms pamatlaika beigām, ar rezultātu 2:1 pieveica Anaheimas “Ducks” hokejistus. Otrajā cīņas periodā “Ducks” labā ripu vārtos raidīja Jakobs Silfverbergs, bet “Wild” sastāvā to izdarīja Kevins Fiala.