Jaunais Tibodo palīgs būs viens no pelnošākajiem asistentiem NBA

Kenijs Peins
Kenijs Peins | Foto: "Kentucky Today"

Nacionālās basketbola asociācijas () komandas Ņujorkas “Knicks” jaunpienācējs treneru štābā – 53 gadus vecais kādreizējais Kentuki universitātes komandas “Wildcats” galvenā trenera palīgs – būs viens no pelnošākajiem asistentiem līgā.

NBA apskatnieks Stefans Bondijs raksta, ka Peins saņems vairāk nekā 1,5 miljonus dolāru algu sezonā, kas starp asistentiem būs viena no lielākajām visā NBA.

Peins Kentuki universitātē kā galvenā trenera asistents strādāja kopš 2010. gada. Viņš kopā ar vienu no zināmākajām Nacionālās koledžu sporta asociācijas (NCAA) komandām 2012. gadā kļuva par līgas čempionu.

Savā basketbolista karjerā amerikānis četrus gadus (1989. – 1993.) bija Filadelfijas “76ers” rindās, turklāt šī komanda viņu arī 1989. gadā draftēja pirmajā kārtā ar 19. numuru.

“Knicks” šogad uzsākusi “galvenā ofisa” darbinieku pārbūvi. Par vienības prezidentu kļuvis Leons Rouzs, kā arī komandai pievienojies kādreizējais Klīvlendas “Cavaliers” algu speciālists Broks Allers, kurš savulaik Klīvlendai palīdzēja nokārtot Imana Šamperta un Ērla “J.R.” Smita iegūšanu. Šie spēlētāji bija svarīgas figūras “Cavs” sastāvā, kuri palīdzēja Klīvlendai laikā no 2015. līdz 2018. gadam četras reizes spēlēt finālā un vienreiz tajā arī uzvarēt.

Tāpat “Knicks” no citas šīs līgas vienības Jūtas “Jazz” pārvilināja viceprezidentu spēlētāju personāla jautājumos Voltu Perinu un Oklahomasitijas “Thunder” vienu no vadošajiem skautiem Frenku Zaninu viņi abi kļuvuši par ģenerālmenedžera Skota Perija asistentiem. Perijs un Perins jau agrāk strādāja kopā Detroitas “Pistons” komandā.

“Knicks” arī plāno noalgot vairākus attīstības trenerus, liecina medija SNY pieejamā informācija. “Knicks” šobrīd ir viena no gados jaunākajām komandām līgā, kā arī klubam ir septiņas pirmās kārtas izvēles nākamajos četros NBA draftos.

Kādreizējais aģents Rouzs, kuram ir plaši kontakti NBA vidē, lūko uzbūvēt spēcīgu “galvenā ofisa” un treneru sastāvu, lai basketbolu Ņujorkā atkal atgrieztu visaugstākajā līmenī.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par