Jaunajā NBA sezonā Zvaigžņu spēle nenotiks

NBA zvaigznes - Džeimss Hārdens, Kavai Lenards, Luka Dončičs un Entonijs Deiviss
Luka Dončičs NBA Zvaigžņu spēlē | Foto: Dalasas "Mavericks"

Nacionālās basketbola asociācijā () Zvaigžņu spēle gaidāmajā sezonā netiks aizvadīta, ziņo ESPN žurnālists Adrians Vodžnarovskis.

Mačam bija jānotiek Indianapolisā 2021. gadā no 5. līdz 10. martam, bet tagad pilsēta ieguvusi tiesības rīkot Zvaigžņu nedēļas nogali 2024. gadā.

Jau ziņots, ka NBA jaunā sezonā sāksies 22. decembrī, katrai vienībai pamaturnīrā aizvadot pa 72 spēlēm. Sezonas uzsākšana šogad, nevis nākamā gada janvārī ļaus līgai izvairīties no zaudējumiem vairāku simtu miljonu dolāru apmērā, kas arī kļuvis par iemeslu, kādēļ nākamais čempionāts sāksies vien divarpus mēnešus pēc iepriekšējā turnīra beigām.

Pamatturnīrs noslēgsies 16. maijā. 22. maijā sāksies “play-off” pirmais raunds, 7. jūnijā – konferenču pusfināli, 22. jūnijā – konferenču fināli, savukārt finālsērija tiks aizvadīta no 8. līdz 22. jūlijam. Tādējādi līgai izdosies pabeigt čempionātu līdz olimpisko spēļu basketbola turnīra sākumam, kas paredzēts 25. jūlijā.

Iepriekš vēstīts, ka NBA mēģina darīt visu, lai nākamā čempionāta spēles varētu apmeklēt līdzjutēji. Tomēr situācija ar Covid-19 izplatību joprojām ir nopietna un pagaidām nav skaidrs, vai līgas plānu izdosies realizēt.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par