Jaunajam kapteinim Uldriķim pilns mačs komandas zaudējumā

06/08/2022 22:08
Roberts Uldriķis

Nīderlande

Latvijas futbola izlases uzbrucēja Roberta Uldriķa pārstāvētais Leuvardenas “Cambuur” Nīderlandes čempionātu savā laukumā uzsāka ar zaudējumu. “Cambuur” mājās ar 0:2 (0:2) piekāpās Roterdamas “Excelsior”. Uldriķis kapteiņa lomā laukumā devās pamatsastāvā un spēlēja līdz beigu svilpei.

75.minūtē viņa sitienu ar galvu no tuvas distances atvairīja viesu vārtsargs, bet četras minūtes vēlāk viņš ar galvu raidīja bumbu tikai nedaudz garām vārtu kreisajam stabam. Viesiem vārtus desmitajā minūtē guva Maruans Azarkans, bet 44.minūtē rezultāta starpību dubultoja Julians Bāss.

“Cambuur” Nīderlandes virslīgā iepriekšējā sezonā ar 39 punktiem 37 spēlēs ieņēma devīto vietu 18 komandu konkurencē. Latviešu uzbrucējs Nīderlandes “Eredivisie” čempionātā debitēja oktobra sākumā, kad nāca uz maiņu, gūstot vārtus, bet kopumā viņš 20 spēlēs guva septiņus vārtus. Latvijas izlases uzbrucējs ir parakstījis līgumu uz divām sezonām ar iespēju to pagarināt vēl uz vienu sezonu.

Polija

Kristera Tobera pārstāvētā Gdaņskas “Lechia” sestdien savā laukumā piedzīvoja zaudējumu Polijas čempionāta spēlē. Gdaņskas “Lechia” mājās ar 0:1 (0:1) piekāpās Kelces “Korona”.Tobers laukumā devās sākumsastāvā, taču tika nomainīts 46.minūtē.

Vienīgos vārtus 22.minūtē guva mājinieks Mihals Nalepa, raidot bumbu savos vārtos. Vladislava Gutkovska pārstāvētā Čenstohovas “Rakow” ar izcīnītiem sešiem punktiem divos mačos turnīra tabulā atrodas sestajā vietā, kamēr “Lechia” ar trim punktiem trijās cīnās ieņem 13.vietu.

Iepriekšējā sezonā par čempioni kļuva Poznaņas “Warta”, bet “Rakow” ierindojās otrajā vietā.

Vācija

Latvijas futbola valstsvienības pussarga Daniela Ontužāna pārstāvētā “Freiburg II” komanda sestdien Baireitā svinēja uzvaru Vācijas trešās līgas mačā, Latvijas spēlētājam laukumā pavadot 65 minūtes.

Freiburgas vienība ar 1:0 (0:0) pieveica “SpVgg Bayreuth” komandu. Ontužāns laukumā devās pamatsastāvā un 65.minūtē tika nomainīts. Vārtus 88.minūtē guva Finsents Fermeijs.

Pēc divām cīņām Freiburgas vienība ar četriem punktiem ieņem ceturto vietu. Pagājušajā sezonā “Freiburg II” Vācijas trešajā līgā ieņēma 11.vietu.