Jaunās sezonas izmaiņas “Call of Duty: Warzone” “Verdansk” kartē

11/10/2021 20:36

Pirms mazāk kā nedēļas sākās jaunā – sestā “Call of Duty: Warzone” sezona. Tā ir nākusi klajā ar vairākām būtiskām izmaiņām galvenajā spēles “Battle Royale” disciplīnas kartē – “Verdansk”, kuras apskatīsim raksta turpinājumā.

Verdanskas pilsēta ir piedzīvojusi seismisku aktivitāti tās pazemē, kas gana krasi ir pamainījusi tās ainavu. Reljefa līnijā radušās plaisas, aizas un iegruvumi, kas atklājušas Otrā pasaules kara pazemes bunkurus un daudz ko citu.

Vairākas kartes lokācijas ir mainījušās līdz nepazīšanai, kas noteikti izmainīs arī spēles tendences šajā kartē. Pilsētas centrā jeb “Downtown” teritorijā visticamāk varētu vairs nebūt tik izcila priekšrocība attiecībā uz pozīciju augstienē kāda tā reiz bija un tas nebūt nav vienīgais, kas spēlētājiem jāatklāj.

Pilsētas centrs jeb “Downtown” teritorija

Pazemes sprādziens ir izlīdzinājis šo kartes daļu, pamatīgi izmainot tās ainavu un reljefu. Lielākā daļa no ēkām ir sabrukušas, atstājot vien pāris ausgtākas vietas kā priekšrocības punktus. Šie jaunumi noteikti krietni izmainīs spēles norisi šajā vienā no visas kartes atslēgas vietām. Iespaidīga plaisa šķeļ teritoriju tieši tās viducī, sniedzot spēlētajiem jaunas patvēruma un aizsega iespējas, kā arī jaunas vietas ko izpētīt.

Stadions un apkārtējā teritorija

Platais šķēlums ir pāršķēlis ne vien zemi stadiona ārpusē bet arī pašu stadionu un iznīcinājis tā zīmi. Apkārtējā teritorija ir pilna ar bojājumiem un gruvešiem, ietverot jaunas potenciālās vietas priekš “loot and supply drops” jeb aprīkojuma piegādei ar izpletni nogādātā kastē.

Aizas un iegruvumi

Vairākas citas pāršķeltas zemes lokācijas ir atrodamas visapkārt kartei: radara masīva jeb “Radar Array” dienvidos, tuvumā promenādes austrumu pusei un pie Verdanskas slimnīcas. Tas dos priekšrocību spēlētajiem, kuriem patīk daudz pārvietoties pa kartes teritoriju un regulāri mainīt savu pozīciju, sniedzot jaunas patvēruma vietas un aizsegus, lai izvairītos no snaiperu šāvieniem.

Otrā pasaules kara bunkuri

Tagad Verdanskā ir trīs Otrā pasaules kara bunkuri, kurus pieejamus padarījuši iegruvumi un pazemes bojājumi. Viens no tiem atrodas radara masīva jeb “Radar Array” un 15. bloka jeb “Block 15” tuvumā, otrs novietots uz ziemeļiem no elektriskajiem transformatoriem lidostas apkopes un angāru teritorijā jeb “Airport Maintenance area” un trešais no tiem ir “Boneyard” teritorijas tvertņu ziemeļu pusē.

Bunkuri ietver potenciālās ieroču un cita kaujas aprīkojuma vietas. Ļoti ticams, ka nākotnē bunkuros būs dažādi jaunumi un noslēpumi, ko atklāt saistībā ar jaunās “Call of Duty” franšīzes videospēles “Call of Duty: Vanguard” iznākšanas datuma tuvošanos šī gada 5. novembrī.

The Gulag

Labas ziņas saistībā ar šo ir “Warzone” pirmssākumu faniem, jo oriģinālais “The Gulag” veidols no pirmās sezonas piedzīvo atgriešanos. “Tā ir kā tuva replika no “Modern Warfare” “Gunfight” kartes”, atklāj spēles izstrādātāji “Activision”. Šīs pārmaiņas visnotaļ varētu atgriezt interesi atkal izmēģināt savus spēkus un varbūt piedzīvot nelielu patīkamas nostaļģijas sajūtu spēlētājiem, kuri Verdanskā kādu laiciņu nebūs pabijuši.

Sīkāka informācija par izmaiņām “Verdansk” kartē pieejama “Call of Duty” mājaslapā.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Dāvis Bertāns
28/11/2021 21:20

“Wizards” galvenais treneris par Bertāna snieguma krīzi: Kādā brīdī viņš atvērsies

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Vašingtonas “Wizards” galvenais treneris Vess Anselds atzinis, ka viņš neuztraucas par latviešu spēlētāja Dāvja Bertāna šīs sezonas vājo sniegumu, sakot, ka kādā brīdī viņš atvērsies…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…