Jaunzemam fantastiska rezultatīva piespēle Polijas ekstraklases spēlē

25/11/2023 20:36
Nokopēts
Alvis Jaunzems

Latvijas izlases futbolists Alvis Jaunzems šovakar izcēlās ar skaistu rezultatīvu piespēli Polijas ekstraklases spēlē, sekmējot Melecas “Stal” uzvaru ar 3:2 izbraukumā pār Šcecinas “Pogon”.

Ja Jaunzems līdz šim astoņās aizvadītajās spēlēs “Stal” sastāvā nebija izcēlies ar rezultatīvām darbībām, tad šovakar par sevi latvietis lika skaļi runāt jau mača ievadā. “Stal” pussargs Kristjans Getingers veica tālu piespēli soda laukuma virzienā, un tieši Jaunzems filigrānā veidā bumbu apstrādāja, uzreiz gaisā veicot piespēli ar papēdi Iļjam Škurinam, kurš latvieti nepievīla un sestajā minūtē atklāja spēles rezultātu (1:0).

Lai gan Sčecinas komanda pirmajā puslaikā apliecināja savu favorītu statusu, gūstot divus vārtus un jau izvirzoties vadībā, “Stal” nepadevās. Vispirms 55. minūtē baltkrievu uzbrucējs Škurins guva savus un Melecas vienības otros vārtus, bet uzvaru nesošajā golā daļēji piedalījās arī Jaunzems.

Latviešu pussargs izpildīja centrējumu, ar kuru “Pogon” aizsardzība netika galā, tādējādi izpelnoties stūra sitienu. “Stal” šo Jaunzema nopelnīto stūra sitienu arī veiksmīgi realizēja, 84. minūtē “hat-trick” noformējot Škurinam. Galotnē latvieša pārstāvētā komanda pārsvaru noturēja un svinēja laimīgu uzvaru.

Pēc šī panākuma “Stal” Polijas ekstraklases turnīra tabulā pakāpās uz astoto vietu 18 komandu konkurencē.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
1.28
5.75
10
4.4
3.8
1.77
1.95
-
1.78
2.25
4
2.65
1.37
5
7.75
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām