“Jazz” komandas īpašniece: Mēs neesam rasistiska organizācija (VIDEO)

Geila Millere, sportazinas.com
Geila Millere Foto: ESPN

Aizvadītajā naktī Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā Jūtas “Jazz” savā laukumā ar 120:100 pārspēja Minesotas “Timberwolves”.

Pirms spēles sākuma “Jazz” komandas īpašniece Geila Millere uzrunāja vietējās komandas līdzjutējus: “Esmu ļoti vīlusies tajā fanā, kurš aizvainoja ne tikai mūsu viesi, bet arī mani, manu ģimeni, komandas organizāciju, spēlētājus un Jūtas vienības fanus.”

Jau ziņots, ka nedēļas sākumā “Jazz” savā laukumā cīnījās ar Oklahomasitijas “Thunder” komandu. Spēles laikā viesu komandas spēlētājs Rasels Vestbruks iesaistījās vārdu apmaiņā ar kādu iekarsušu “Jazz” līdzjutēju un viņa sievu.

“Tam nevajadzēja notikt. Mēs neesam rasistiska organizācija. Mēs uzskatām, ka pret cilvēkiem jāizturas ar cieņu. Ik pa laikam notiek šādi atgadījumi, taču es vēlos, lai fani uzreiz apklusina šos cilvēkus,” turpināja Millere.

“Jazz” komandas īpašniece skaidroja situāciju: “Citas komandas nav mūsu ienaidnieki, tās ir mūsu sāncenses. Sacensības ir laba lieta, kas ļauj spēlētājiem parādīt savus talantus. Tas ļauj faniem ar aizrautību vērot notiekošo.”

Vārdu apmaiņā Vestbruks esot draudējis fanam: “Es tevi “izslēgšu”, tevi un tavu sievu, es jūs abus “izslēgšu”!”

Pēc spēles Vestbruks skaidroja savus izteikumus, atzīstot, ka konfliktā iesaistītais fans esot spēlētājam veltījis rasistisku retoriku.

“Viņš teica, lai es metos uz ceļiem kā es esmu to pieradis darīt. Es negrasos pieņemt šādu necieņas izrādīšanu pret mani un manu ģimeni. Uzskatu, ka ir jādara kaut kas, lai kas līdzīgs neatkārtotos. Jābūt kaut kādām sekām cilvēkiem, kuri uzskata, ka viņi var vienkārši atnākt un sākt teikt visu, kas viņiem ienāk prātā. Neuzskatu, ka tas ir godīgi pret spēlētājiem. Ne tikai mani, bet visiem līgas spēlētājiem,” atzina basketbolists.

“Ja man tiktu dota otra iespēja, es rīkotos gluži tāpat kā es to darīju šoreiz. Vienmēr iestāšos par sevi un citiem sev tuvajiem,” turpināja Vestbruks.

Tikmēr 45 gadus vecais “Jazz” fans Šeins Keisels, ar kuru Vestbrukam izveidojās minētais konflikts, sarunā ar ESPN atklāja, ka “Thunder” spēlētāja skaidrojums par viņa rīcību neatbilst patiesībai. Keisels esot aicinājis Vestbruku apsēsties un atpūtināt noslogotos ceļgalus, bet viņa draudzene strīdā nepiedalījās.

“Viņam “aizgāja ciet”. Mana draudzene ne reizi nepiecēlās un neteica viņam ne vārda. Viss jau ir kārtībā un tas ir jautri, mēs sarunājamies ar spēlētājiem, taču uzskatu, ka nevienam vīrietim nevajadzētu izteikt draudus sievietei,” atklāja fans.

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par