Jēkabpilī tiks izspēlēts “Optibet” superkauss volejbolā

25/09/2021 07:36

Latvijas labākās volejbola komandas šodien Jēkabpils Sporta namā cīnīsies par “Optibet” Superkausu vīriešiem un sievietēm. Par Superkausu sievietēm sacentīsies “Rīgas Volejbola skola”/”Latvijas Universitāte” (RVS/LU) un “Jelgava”, spēle sāksies plkst.17. Savukārt par Superkausu vīriešiem cīnīsies Jēkabpils “Lūši” un “RTU Robežsardze”/”Jūrmala”, mačs sāksies plkst.20.

Abas spēles varēs vērot gan klātienē, gan tiešraidē “Best4Sport TV” kanālā.

RVS/LU sieviešu komandai ir izdevies saglabāt pagājušā gada komandas kodolu, kā arī klāt nākušas talantīgākās Rīgas Volejbola skolas audzēknes.  Jēkabpils vienība šajā starpsezonā izjutusi nelielas grūtības komandas komplektēšanā, jo pēc iepriekšējām veiksmīgajām sezonām vairāki pamatsastāva dalībnieki pārcēlušies uz ārvalstu klubiem.  Arī Latvijas vicečempione “RTU Robežsardze”/”Jūrmala” piedzīvojusi izmaiņas komandas sastāvā, piesaistot vairākus jaunos spēlētājus.

Superkauss tiks izcīnīts otro sezonu pēc kārtas. Februārī par tā pirmajiem ieguvējiem kļuva RVS/LU komanda sievietēm un Jēkabpils “Lūši” vīriešiem. Superkausa ideja radās 2020.gada beigās, kad ne visi klubi, kas bija pieteikti Latvijas kausa izcīņai un Baltijas līgām, drīkstēja spēlēt volejbolu. Lai gan epidemioloģiskā situācija valstī ir nedaudz uzlabojusies, joprojām pastāv ierobežojumi, kuri zināmā veidā ietekmē dažu klubu darbību.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Dāvis Bertāns
28/11/2021 21:20

“Wizards” galvenais treneris par Bertāna snieguma krīzi: Kādā brīdī viņš atvērsies

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Vašingtonas “Wizards” galvenais treneris Vess Anselds atzinis, ka viņš neuztraucas par latviešu spēlētāja Dāvja Bertāna šīs sezonas vājo sniegumu, sakot, ka kādā brīdī viņš atvērsies…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…