Jēkabpilietis Blumbergs kļuvis par Baltijas līgas mēneša labāko volejbolistu

05/01/2019 23:14

Kļuvuši zināmi labākie spēlētāji piecās Latvijas volejbola klubu pārstāvētajās līgās decembrī. „Credit24” meistarlīgā labākais bija „Jēkabpils lūšu” spēlētājs Vladislavs Blumbergs, bet Baltijas līgā sievietēm – VK „Jelgava”/LLU volejboliste Līga Plāte.

Oktobrī un novembrī labākā spēlētāja laurus „Credit24” meistarlīgā plūca RTU/„Robežsardzes” spēlētāji. Decembrī, divās spēlēs gūstot divas uzvaras, tai skaitā arī pār rīdziniekiem, par labāko līgā tika atzīts „Jēkabpils lūšu” pirmā tempa uzbrucējs Vladislavs Blumbergs. Viņš divās mājas spēlēs sakrāja 26 punktus, no tiem 5 – ar servi un 7 – blokā.

Baltijas līgā sievietēm par labāko atzīta decembri lieliski aizvadījusī VK „Jelgava”/LLU spēlētāja Līga Plāte, kas labi spēlēja arī Latvijas kausa finālā, kurā gan nācās piekāpties Mārupes SC volejbolistēm. Plātei četrās spēlēs līgā, kurās komanda izcīnīja četrus punktus izbraukumā Lietuvā, 58 punkti, no tiem 10 „eisi” un 6 sekmīgi bloki. Līga šajās spēlēs sapelnīja arī teicamu lietderības koeficientu +40.

Nacionālajā volejbola līgā 1 par labāko tika atzīts Kristers Dardzāns, kurš aizvadītajā mēnesī pie liela spēles laika tika arī „Jēkabpils lūšu” sastāvā „Credit24” meistarlīgā un sekmēja Latvijas kausa atstāšanu Jēkabpilī. Dardzāns divās spēlēs palīdzēja tikt pie divām uzvarām Jēkabpils Junioriem/JSS. Ar viņu sastāvā tā bija viena komanda, bez – pavisam cita. Viņa rēķinā NVL1 41 punkts, no tā 6 netveramas serves un 5 rezultatīvi bloki.

Nacionālajā līgā sievietēm par labāko kļuva MSĢ/„Zeltalejas” volejboliste Alise Pētersone. Viņa palīdzēja svinēt savai komandai divas uzvaras spēlēs ar Latvijas kausa ieguvējām Mārupes SC un citām medaļu kārotājām no RSU/MVS. Šajos mačos viņa sakrāja 38 punktus, divus no tiem gūstot ar servi, kā arī savācot lietderības koeficientu +23.

Nacionālajā volejbola līgā 2 labāko spēlētāju nosaka treneri, un par tādu decembrī kļuva Jelgavas NSC spēlētājs Deins Landsbergs. Jelgavnieki decembrī apspēlēja RVS, kā arī viesos atspēlējās pēc 1:2 setos pret Daugavpils novadu.

Avots: volejbols.lv

Pieslēgties

Dienas fokusā

Kristaps Porziņģis
06/12/2021 21:49

Porziņģis un Dončičs atgriezušies treniņos, latvietis cer iet laukumā jau nākamajā mačā

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Dalasas “Mavericks” līderi Kristaps Porziņģis un Luka Dončičs atgriezušies treniņos, bet latviešu basketbolists cer doties laukumā jau nākamajā mačā, atsaucoties uz galveno treneri Džeisonu Kidu…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…