“Lūši” iepriekšējās sezonas fināla atkārtojumā pieveic “RTU/Robežsardzi”

Jēkabpils Lūši, sportazinas.com
Jēkabpils Lūši | Latvijas volejbola federācija

Rīgas “RTU/Robežsardze” sestdien “Credit24” meistarlīgas spēlē Rīgā divu iepriekšējo sezonu Latvijas čempionāta finālistu duelī atzina čempionvienības Jēkabpils “Lūšu” pārākumu.

“RTU/Robežsardze” uzvarēja pirmo setu, taču piekāpās jēkabpiliešiem visā mačā ar 1-3 (25:20, 22:25, 23:25, 21:25), punktu mačam pieliekot Edvīnam Skrūderam ar netveramu servi.

Rīdziniekiem 25 punktus guva Vitālijs Cinne, bet 17 punktus, no kuriem četras bija netveramas serves, sakrāja Aleksandrs Avdejevs. Pretinieku komandā 16 punktus guva Rihards Puķītis, 15 punkti, no kuriem trīs – ar servi un pieci – blokā, Vladislavam Blumbergam, un vēl 12 punkti Armandam Āboliņam.

Pirmo uzvaru sezonā Jelgavā izcīnīja “Limbaži/MSĢ”, kas ar 3-2 (25:15, 25:22, 22:25, 18:25, 15:11).

Uzvarētāju 23 punktus, no tiem četrus – ar servi, guva Kristaps Šmits, un 15 punktus pievienoja Rihards Lazdiņš, kurš ar sekmīgu uzbrukumu pielika punktu mačam. Mājinieku rindās arī četras netveramas serves un kopā 17 punkti Aleksandram Kudrjašovam, 13 punkti Kārlim Paulam Levinskim un 12 – Ruslanam Sorokinam.

Divas spēles trīs dienu laikā izbraukumā zaudējusi Avo Kēla vadītā “Parnu” vienība. ceturtdien Tartu ar 0-3 (20:25, 20:25, 22:25) tika atzīts čempionvienības “Bigbank” pārākums, bet sestdien Tallinā ar 2-3 (25:23, 23:25, 23:25, 25:17, 7:15) tika zaudēts “TalTech”.

Latvijas izlases kandidāts Kristaps Platačs pērnaviešu labā guva attiecīgi 13 un astoņus punktus.

Turnīra tabulā vadībā ar 13 punktiem sešos mačos ir Arta Caica pārstāvētie Sāmsalas volejbolisti. “Lūši” ar 11 punktiem piecos mačos pakāpušies uz trešo vietu, bet Rīgas “RTU/Robežsardze” astoņus punktus sakrājusi septiņās spēlēs un ieņem sesto vietu, apsteidzot “Biolars/Jelgava”, kam ir punkts un spēle mazāk. Joprojām pēdējo vietu līgā – devīto – ieņem “Limbaži/MSĢ”, kas sešās spēlēs tikuši pie trim punktiem. Pērnavas komandai ir desmit punkti septiņās spēlēs un piektā vieta turnīra tabulā.

Šosezon līgā spēlē deviņas komandas, no kurām četras pārstāv Latviju, bet piecas – Igauniju. Latvijas krāsas pārstāv Rīgas “RTU/Robežsardze”, Jēkabpils “Lūši”, “Limbaži/MSĢ” un “Biolars/Jelgava”, bet Igaunijas – Tartu “BigBank”, “Saaremaa”, “Parnu”, kā arī divi Tallinas klubi – “Selver” un “TalTech”.

Iepriekšējā sezonā titula mačā finālčetrinieka sacensību uzņēmēja un pamatturnīra uzvarētāja Tartu “BigBank” piecos setos spraigā cīņā uzvarēja iepriekšējās sezonas čempionus “Saaremaa”.

Augstāko vietu no Latvijas klubiem izcīnīja “RTU/Robežsardze”, kas cīņā par bronzas medaļām trīs setos zaudēja Kēla vadītajai “Parnu”.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par