“Jēkabpils” spēlēs LBL2, komandu vadīs pieredzējušais latviešu speciālists

Agris Galvanovskis, sportazinas.com
Agris Galvanovskis | Foto: FIBA

Basketbola klubs “Jēkabpils” otrdien iesniedzis pietikumu dalībai Latvijas Basketbola līgas (LBL) otrās divīzijas turnīram, ziņo vienība.

Kluba spēlēšana Latvijas-Igaunijas līgā ilgstoši bija neskaidra un maz ticama. “Jēkabpils” šādā situācijā bija arī pagājušajā sezonā, tomēr pēdējā brīdī pieteica dalību Latvijas un Igaunijas apvienotajā čempionātā.

Kluba prezidents Jānis Salcevičs atzīmē, ka ar šogad pieejamajiem līdzekļiem nepietiek, lai startētu augstākajā līgā, savukārt otrajā līgā komanda var būt konkurētspējīga. “Drīz Jēkabpilī būs multifunkcionālā halle, un basketbolam augstākajā līmenī tur ir jābūt. Šis ir pārejas periods. Agrāk vai vēlāk mēs atgriezīsimies augstākajā līgā,” sola Salcevičs.

Komandas galvenā trenera amatā stāsies . Tajā nākamajā sezonā spēlēs jau iepriekš “lūšus” pārstāvējušie Jurijs Aleksejevs, Mikus Sokolovs, Edijs Stiebriņš, Matīss Surkulis, Matīss Koļesinskis, Edgars Leja, kā arī Kaspars Cipruss. Pirmo reizi “Jēkabpils” rindās stāsies jēkabpilieši Reinis Ermansons, Dāvis Šteinarts un Lauris Bērziņš, kā arī rīdzinieks Kārlis Večens.

Basketbola klubs “Jēkabpils” dibināts 2012.gadā un iemantojis vietējās publikas atzinību. 2014. un 2015.gadā “Jēkabpils” komanda izcīnīja Latvijas čempionāta bronzas medaļas.

Aizvadītajā sezonā jēkabpilieši Latvijas-Igaunijas līgā 28 mačos izcīnīja vien divas uzvaras un ieņēma pēdējo vietu starp 15 komandām.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par