Jeļisejevs nerealizē bullīti latviešu pārstāvēto klubu duelī, Jučers ielaiž četrus vārtus

23/09/2018 00:19
Nikolajs Jeļisejevs, Sportazinas.com

Krievijas Augstākajā hokeja līgā (VHL) šodien uzbrucēja Kirila Tambijeva pārstāvētā Ustjkamenogorskas ”Torpedo” latviešu pārstāvēto klubu duelī mājās ar 3:2 pēcspēles metienos pieveica Aļmetjevskas ”Neftyanik”, kuras rindās spēlē aizsargs Eduards Hugo Jansons un uzbrucējs Nikolajs Jeļisejevs.

Tambijevs spēlēja uzvarētāju otrajā uzbrucēju trijniekā un laukumā pavadīja gandrīz 14 ar pusi minūtes, veicot vienu metienu pa pretinieku vārtiem un iegūstot negatīvu lietderības koeficientu -1. Tikmēr Jeļisejevs darbojās zaudētāju trešajā virknējumā un nospēlēja nedaudz vairāk nekā 19 minūtes. Latviešu uzbrucējs izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, nerealizēja savu pēcspēles metienu, kā arī nopelnīja divas soda minūtes un neitrālu lietderības koeficientu. Savukārt Jansons laukumā pavadīja tikai divas minūtes un 21 sekundi, taču arī viņš divas reizes apdraudēja sāncenšu vārtu drošību.

Citā VHL mačā neveiksmi Atvara Tribuncova trenētā un aizsarga Edgara Siksna pārstāvētā Karagandas ”Saryarka”, kas savā laukumā ar 2:3 papildlaikā piekāpās Ņeftekamskas ”Toros”. Siksna veidoja pirmo aizsargu pāri un nospēlēja vairāk nekā 18 minūtes, kuru laikā izdarīja četrus metienus pa pretinieku vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Tāpat zaudējumu piedzīvoja arī latviešu speciālista Leonīda Tambijeva vadītā Sanktpēterburgas ”Dynamo”, ielaižot trīs bezatbildes vārtus un viesos atzīstot ”Ryazan” pārākumu (1:3) Tikmēr panākumu svinēja aizsarga Ērika Ševčenko pārstāvētā Hantimansijskas ”Yugra”, kas izbraukumā ar 2:1 pagarinājumā pārspēja ”Sarov”. Ševčenko darbojās uzvarētāju pirmajā aizsargu pārī un laukumā pavadīja nedaudz vairāk nekā 26 minūtes, kuru laikā divas reizes meta pa pretinieku vārtiem, saņēma divas soda minūtes un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Alpu Hokeja līgā otro panākumu divos mačos svinēja Silvestra Selicka pārstāvētā ”Eisbaren”, kas savā laukumā ar 2:1 papildlaikā apspēlēja ”Feldkirch”. Latviešu aizsargs darbojās uzvarētāju ceturtajā aizsargu pārī un nepiedalījās nevienā no komandas vārtu guvumiem. Tikmēr citā spēlē zaudējumu piedzīvoja aizsarga Imanta Ļeščova un uzbrucēja Oļega Šišļaņņikova pārstāvētā ”Ritten”, kas viesos piekāpās ”Val Pusteria” (2:3). Tāpat neveiksmi izbraukumā piedzīvoja arī bez Artūra Homjakova palīdzības iztiekošā ”Kitzbuhel”, kas ielaida septiņus vārtus un kapitulēja ”Vipiteno” (1:7). Latviešu uzbrucējs šosezon vēl nav devies laukumā nevienā mačā. Tikmēr graujošu uzvaru svinēja Māra Jurčera pārstāvētā ”Lustenau”, kas iemeta deviņas ripas un viesos ar 9:4 sakāva ”Fassa”. Latviešu vārtsargs atvairīja 17 no 21 pretinieku metiena.

Savukārt Lielibritānijā Ričards Birziņš palīdzēja ”Fife Flyers” pieveikt mājās pieveikt ”Belfast” (4:2). Toms Rutks kaldināja ”Cardiff” pārliecinošu panākumu savā laukumā pār ”Coventry”. Tikmēr Georgs Golovkovs nespēja palīdzēt ”Milton Keynes” izglābties no sagrāves mājās pret ”Guildford” (2:8).

Visbeidzot, Zviedrijas Hokeja līgā (SHL) pirmo neveiksmi piedzīvoja ”Orebro”, kas bez savainotā Rodrigo Ābola mājās kapitulēja ”Djurgardens” (2:8). Latviešu uzbrucējs šosezon vēl nav aizvadījis nevienu maču.