“Jets” kļūst par NHL vicelīderi, “Flyers” piektais panākums pēc kārtas (VIDEO)

30/01/2019 07:55

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kopvērtējumā uz otro pozīciju pacēlusies Vinipegas “Jets”, kas dramatiskā mačā Bostonā ar 4:3 pēcspēles metienus sērijā apspēlēja vietējo “Bruins”.

Bostonas vienība pirmajā periodā ieguva 2:1 pārsvaru, ko izdevās noturēt līdz trešās trešdaļas ievadam. Tajā 34 sekunžu laikā ar diviem vārtu guvumiem izcēlās “Jets” amerikāņu uzbrucējs Kails Konors, izvirzot vadībā viesus – 3:2.

“Bruins” gan turpinājumā izdevās izraut neizšķirtu (3:3), taču pēcspēles metienu sērijā pēdējais vārds atkal piederēja Konoram, kurš ar savdabīgu hat-trick izrāva panākumu “Jets” labā – 4:3.

Savukārt citā šīs nakts mačā starp Ņujorkas “Rangers” un Filadelfijas “Flyers” vienīgie, līdz ar to arī uzvaras vārti, tika gūti jau cīņas otrajā minūtē, kad ar precīzu raidījumu izcēlās “Flyers” zviedru uzbrucējs Oskars Lindbloms – 1:0.

Lielisku sniegumu nodemonstrēja viesu rezerves vārtsargs amerikānis Entonijs Stolarzs, kurš savā desmitajā NHL spēlē sezonā atvairīja visus 38 mājinieku izdarītos metienus.

“Flyers” šobrīd guvusi jau piecas uzvaras pēc kārtas, kas ar 50 mačos iekrātiem 48 punktiem lidotājiem ļāvis pacelties uz Austrumu konferences 13. pozīciju.