Viens no “Jets” līderiem pauž neskaidrību par savu nākotni komandā

Patriks Laine, sportazinas.com
Patriks Laine | Foto: Jason Halstead /Getty Images

Viens no Nacionālās hokeja līgas () komandas Vinipegas “Jets” līderiem paudis neskaidrību par savu nākotni Kanādas vienībā.

Laine atklāja: “Nekad nevar zināt, kas notiks. Tas ir bizness un esmu gatavs pilnīgi visam. Nekad nevar zināt, kur spēlēsi nākamajā sezonā, tādēļ esmu gatavs jebkādai notikumu attīstībai.”

“Visticamāk līgumu neparakstīšu pirms treniņnometnes sākuma. Neesmu dzirdējis nekādas runas par līguma piedāvājumu, pat ne to, ka notiku kaut mazākā kustība šajā ziņā. Domāju, ka būtu dzirdējis vismaz baumas, taču pašlaik ir pilnīgs klusums,” turpināja talantīgais somu uzbrucējs.

Laine komentēja sajūtas par gaidāmo sezonu: “Es par to neuztraucos, jo esmu ieguldījis daudz darba šajos trīs gados “Jets” komandā. Zinu, ka nākamajā sezonā es spēlēšu NHL, tikai nezinu vēl par komandu, tādēļ par to neuztraucos.”

21 gadu vecais Laine 2016. gada draftā tika izvēlēts pirmajā kārtā ar augsto otro numuru un līdz šim viņš visu savu NHL karjeru pavadījis Vinipegas “Jets” rindās.

Debijas sezonā viņš sakrāja 64 punktus (36 vārti un 28 rezultatīvās piespēles), bet jau nākamajā sezonā somu uzbrucējs sasniedz 70 rezultativitātes punktu atzīmi (44 vārti un 26 rezultatīvās piespēles). Aizvadītajā sezonā Laines sniegumā tika novērots acīmredzams kritums – 30 vārti un 20 rezultatīvās piespēles.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par