“Jets” pietuvojas izslēgšanas spēlēm (VIDEO)

07/03/2020 13:06

Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienība Vinipegas “Jets” piektdien regulārā čempionāta spēlē guva uzvaru, kā rezultātā izdevās palielināt iespējas iekļūt izslēgšanas spēlēs. “Jets” mājās ar 4:0 (3:0, 1:0, 0:0) uzvarēja Vegasas “Golden Knights”.

Mājiniekiem rezultātu izdevās atklāt jau 32.sekundē, kad Nikolajs Ēlers izslidoja cauri vidējai zonai, nomānīja vārtsargu, apslidoja vārtus un ar metienu no aizvārtes spēja gūt “golu”, panākdams ātru 1:0.

Jau četras minūtes vēlāk Patriks Laine ieguva atlēkušo ripu un ātri to raidīja vārtu virzienā, “Jets” iegūstot jau divu vārtu pārsvaru. Vēl pirms došanās atpūtā Kails Konors 19.minūtē panāca 3:0, taču pēdējos vārtus izdevās gūt vien sešas minūtes līdz otrās trešdaļas beigām, precīzi metot Metjū Pero. Tikmēr Konors Hellebaiks “Jets” vārtos tika galā ar visiem 29 metieniem.

Citā spēlē Ņūdžersijas “Devils” savā laukumā ar 4:2 (1:1, 2:0, 1:1) pārspēja čempionvienību Sentluisas “Blues”, kurai pārtrūka astoņu uzvarēto spēļu sērija.

“Devils” rindās precīzi meta Dakota Mermis, Jespers Brats, Konors Keriks un Džoijs Andersons. “Blues” vienībā vārti Vinsam Danam un Džeidenam Švarcam.

Pie panākuma mājās tika arī Kalgari “Flames”, kas ar 3:2 (2:1, 1:1, 0:0) uzvarēja Arizonas “Coyotes”. Trīs rezultatīvas piespēles uzvarētāju labā iekrāja Metjū Tkečaks, kamēr Arizonas komandā pa vārtiem guva Teilors Hols un Karls Soderberjs.

Savukārt Anaheimas “Ducks” savā laukumā ar 2:1 (1:0, 0:0, 1:1) pārspēja Toronto “Maple Leafs”, kas piedzīvoja jau trešo neveiksmi pēc kārtas.

Vienīgos “Maple Leafs” vārtus guva Viljamss Nīlanders, bet Anaheimas klubā izcēlās Kārters Rovnijs un Edamss Henrikss.

Visbeidzot Vankūveras “Canucks” mājās ar 6:3 (2:1, 2:2, 2:0) uzvarēja Kolorādo “Avalanche”.

Divus rezultativitātes punktus uzvarētāju labā guva Edamss Godets (0+2), Zeks Makevens (2+0), Antuāns Rusels (1+1) un Džonatans Taners Millers (1+1). Kolorādo komandā Ērikam Džonsonam un Gabrielam Landeskogam 1+1, bet Neitans Makinons iekrāja divas rezultatīvas piespēles.

Naktī uz svētdienu laukumā dosies visas četras latviešu pārstāvētās komandas – Kolumbusas “Blue Jackets”, Pitsburgas “Penguins”, Bufalo “Sabres” un Otavas “Senators”.