“Jets” treneris kritizē Tkačuku: Tā bija apzināta, netīra rīcība. Viņš varēja beigt Šeifeles karjeru

02/08/2020 10:35

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Vinipegas “Jets” galvenais treneris Pols Moriss veltījis kritiku Kalgarī “Flames” uzbrucējam Metjū Tkačakam, pēc kura sitiena šīs nakts “play-in” kārtas pirmajā spēlē nopietnu savainojumu guva “Jets” uzbrucējs Marks Šeifele. Tāpat Stenlija kausa kvalifikācijas spēli priekšlaicīgi bija spiests pamest Vinipegas uzbrucējs Patriks Laine.

Jau ziņots, ka šonakt tika aizvadītas vairākas “play-in” kārtas spēles pēc teju piecu mēnešu pārtraukuma. Vienā no tām “Flames” ar rezultātu 4:1 svinēja uzvaru pār “Jets”, izvirzoties vadībā sērijā 1-0. Taču mača gaisotni savirmoja divi Vinipegas vienības hokejistu gūtie savainojumi.

Pirmajā periodā cīņas laikā ar “Flames” uzbrucēju Tkačuku ķermeņa apakšdaļas savainojumu guva “Jets” hokejists Šeifele, kurš ilgu laiku pavadīja sāpēs uz ledus, savukārt laukumu atstāt spēja tikai ar komandas biedru palīdzību, neatbalstoties uz kreisās kājas. Laukumā hokejists tā arī neatgriezās.

Vinipegas galvenais treneris Moriss veltīja asus vārdus Šeifeles pāridarītāja virzienā. “Tā bija apzināta rīcība. Netīrs sitiens ar kāju. Viņš varēja pārraut Šeifeles ahileja cīpslu un beigt viņa karjeru. Tas ir absolūti pretīgi,” viedokli pauda “Jets” stūrmanis.

Tāpat spēles trešajā periodā savainojumu guva vēl viens “Jets” hokejists Patriks Laine, kurš laukumu atstāja pēc spēka spēles ar pretinieku kapteini Marku Džordano. Uz soliņa somu hokejists norādīja, ka guvis locītavas traumu.

Vinipegas galvenais treneris Moriss pēc spēles niedziļinājās detaļās, norādot, ka šodien abu spēlētāju veselības stāvokli pārbaudīs speciālisti.