”Jets” un ”Blues” ceturtās uzvaras pēc kārtas, ”Stars” septītā neveiksme (VIDEO)

24/03/2018 08:24
Bostonas Bruins, Sportazinas.com

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) šonakt ceturtās uzvaras pēc kārtas izcīnīja Vinipegas ”Jets” un Sentluisas ”Blues” komandas. Savukārt Bostonas ”Bruins” sagādāja Dalasas ”Stars” septīto zaudējumu pēdējos septiņos mačos.

Par Rietumu konferences vicelīderi kļuva Vinipegas ”Jets”, kas mājās ar 3:2 papildlaikā pieveica Anaheimas ”Ducks”’un svinēja ceturto panākumu pēc kārtas. Uzvaras vārtus 64. minūtē guva Kails Konors, kuram rezultatīvi asistēja visos mājinieku vārtu guvumus ieguldījumu sniegušais Marks Šaiflī (1+2). Viesu vārtsargs Džons Gibsons atvairīja 39 no 42 pretinieku metieniem.

Sentluisas ”Blues” savā laukumā ar 4:1 sakāva Rietumu konferences vājāko komandu Vankūveras ”Canucks” un arī izcīnīja ceturto uzvaru pēc kārtas, pietuvojoties izslēgšanas spēļu zonai. Pirmos divus mājinieku vārtus guva zviedru uzbrucējs Patriks Berglunds, kurš otrā perioda ievadā mazākumā iemeta uzvaru nesošo ripu.

Divu zaudējumu sēriju pārtrauca Austrumu konferences vicelīdere Bostonas ”Bruins”, kas viesos ar 3:2 pārspēja Dalasas ”Stars” un sagādāja pretiniekiem jau septīto neveiksmi pēc kārtas. ”Bruins” pēdējā trešdaļā atspēlējās no 0:2 un 11 sekundes līdz pamatlaika beigām izrāva uzvaru. Viesu rindās ar trim (1+2) punktiem izcēlās Breds Maršāns, bet uzvaras vārtus guvušais čehs Dāvids Pastrņjaks atzīmējās ar 1+1. Tāpat lielisku spēli aizvadīja arī Bostonas vārtsargs Tūka Rasks, kurš tika galā ar 40 no 42 sāncenšu metieniem.

Savukārt Ņūdžersijas ”Devils” izbraukumā ar 4:3 papildlaikā pieveica pēdējo divu gadu Stenlija kausa ieguvēju Pitsburgas ”Penguins” un svinēja ceturto uzvaru pēdējos sešos mačos. Panākumu ar vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm kaldināja Teilors Hols, bet jaunais šveiciešu spīdeklis Niko Hišers izcēlās ar 1+1. Tikmēr uzvarētāju vārtsargs Kīts Kinkeids atvairīja 40 no 43 pretinieku metieniem.

Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta piektdienas spēļu rezultāti:

Bufalo “Sabres” – Monreālas “Canadiens” 0:3 (0:0, 0:1, 0:2);

Pitsburgas “Penguins” – Ņūdžersijas “Devils” 3:4 (1:0, 0:3, 2:0, 0:1) – pagarinājumā;

Sentluisas “Blues” – Vankūveras “Canucks” 4:1 (1;0, 1:1, 2:0);

Vinipegas “Jets” – Anaheimas “Ducks” 3:2 (1:1, 1:0, 0:1, 1:0) – pagarinājumā;

Dalasas “Stars” – Bostonas “Bruins” 2:3 (1:0, 1:0, 0:3).