Jevpalovam rezultatīva piespēle kārtējā “Rocket” neveiksmē (VIDEO)

14/02/2019 07:12

Amerikas hokeja līgā (AHL) septīto zaudējumu pēc kārtas piedzīvojusi Lavālas “Rocket”, kas viesos ar 1:4 atzina Jūtikas “Comets” pārākumu. Vienīgajā viesu vārtu guvumā rezultatīvi asistēja Ņikita Jevpalovs.

Jevpalovs šajā spēlē izdarīja arī divus metienus pa pretinieku vārtiem un nopelnīja lietderības koeficientu -1.

Jevpalovs aizvadītajās 49 spēlēs izcēlies ar deviņiem vārtu guvumiem un sešām rezultatīvām piespēlēm.

“Comets” jau mača pirmajā periodā spēja iekrāt divu vārtu handikapu (2:0), ko otrās trešdaļas beigās papildināja ar vēl vieniem vārtiem – 3:0.

“Rocket” savus vienīgos vārtus guva otrā perioda pēdējā minūtē, Jevpalovam rezultatīvi asistējot Maiklam Pecenetam (1:3).

“Comets” noslēdzošajā spēles nogrieznī izdevās gūt vēl vienus vārtus, uzstādot mača gala rezultātu (4:1).

“Rocket” ar 50 spēlēs iekrātiem 46 punktiem ieņem pēdējo 16. pozīciju AH; Austrumu konferencē.

Naktī uz 16. februāri Jevpalova pārstāvētā komanda viesosies pie Bingemptonas “Devils”.