Jevpalovam skaists vārtu guvums uzvarā pār Balcera “Senators” (VIDEO)

13/12/2018 08:38

Latvijas uzbrucējs Ņikita Jevpalovs trešdien guva vārtus tika nosaukts par Amerikas Hokeja līgas (AHL) regulārā čempionāta mača otro spožāko zvaigzni, kamēr viņa pārstāvētā Lavālas “Rocket” savā laukumā ar 3:1 (0:0, 1:0, 2:1) pārspēja cita uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvēto Belevilas “Senators”.

Jevpalovs ar precīzu metienu šajā mačā izcēlās cīņas 34.minūtē, kad tika atklāts spēles rezultāts. Noslēdzošā perioda ievadā mājinieku dubultoja pārsvaru un noslēgumā uzvaru arī nosargāja.

Latvijas uzbrucējs šajā mačā veica divus metienus pa vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +2. Šosezon Jevpalovs 26 spēlēs guvis piecus vārtus un veicis divas rezultatīvas piespēles.

Tikmēr Balcers šoreiz izpildīja trīs metienus pa vārtiem un nopelnīja lietderības koeficientu -1.

Citā trešdienas spēlē uzvaru guva cita Latvijas uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vilksbāres/Skrentonas “Penguins”, kas izbraukumā ar 2:1 (0:1, 1:0, 0:0, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja Springfīldas “Thunderbirds”.

Bļugers šajā cīņā bija aktīvs un izpildīja piecus metienus pa vārtiem un dueli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Atlantijas divīzijas kopvērtējumā piektajā vietā ar 30 punktiem 27 spēlēs atrodas Vilksbāres/Skrentonas “Penguins”, kur astotā ar 24 punktiem 26 mačos ir Hēršijas “Bears”, kuras sastāvā nespēj iekļūt aizsargs Kristofers Bindulis.

Savukārt Ziemeļu divīzijas trešajā vietā ar 29 punktiem 25 cīņās atrodas vārtsarga Matīsa Edmunda Kivlenieka pārstāvētā Klīvlendas “Monsters”, kamēr piektā ar 26 punktiem 27 dueļos ir Belevilas “Senators”, bet astotā ar 23 punktiem 27 mačos ir Lavālas “Rocket”.