Jevpalovs demonstrē lielisku individuālo meistarību un gūst savus 11. vārtus AHL šosezon (VIDEO)

24/03/2019 08:02

Amerikas Hokeja līgā (AHL) ar savu 11. vārtu guvumu šosezon izcēlās Ņikita Jevpalovs, kurš palīdzēja Lavālas “Rocket” viesos atspēlēties no 0:2 un pagarinājumā pārspēt Springfīldas “Thunderbirds”.

Jevpalovs ar precīzu metienu izcēlās otrās trešdaļas priekšpēdējā minūtē, kad uzbrucējs skaitliskajā mazākumā veica lielisku reidu ar ripu teju pāri visām zonām, noslēdzot to ar vārtu guvumu un tobrīd panākot rezultātu 1:2. “Rocket” vēl otrajā periodā paguva izdzēst deficītu pilnībā, bet uzvaras ripu ciemiņi guva pagarinājuma 26. sekundē (3:2).

24 gadus vecais uzbrucējs bija iekļauts “Rocket” pirmajā uzbrucēju trijniekā un bez vārtu guvuma atzīmējās arī ar divām soda minūtēm, trim metieniem pa vārtiem un pozitīvu +/- rādītāju +1. Ņikitam šosezon kopumā 21 (11+10) punkti 60 mačos, 26 soda minūtes un pozitīva lietderība +5.

Tikmēr ar vienu metienu un negatīvu lietderības koeficientu -1 Toronto “Marlies” uzvarā savā laukumā pār Ročestras “Americans” (5:2) šonakt atzīmējās aizsargs Kristiāns Rubīns. Latvietim debijas sezonā AHL līdz šim septiņās spēlēs viena rezultatīva piespēle, divas soda minūtes lietderība -1.

Visbeidzot Klīvlendas “Monsters” kluba rezervē panākumā mājās pār Hēršijas “Bears” (5:2) rezervē šonakt palika vārtsargs Matīss Kivlenieks, kurš vēl vakar tika izsaukts no ECHL vienības Kalamazū “Wings”. Latvieša konkurents Breds Tīsens atvairīja 33 no 35 “Bears” hokejistu metieniem. Kivlenieks AHL šosezon piedalījies 14 mačos, tiekot galā ar 87,3% metienu un vidēji katrā cīņā ielaižot 3,71 ripu.