Jevpalovs rezultatīvs, “Rocket” grūtā spēlē tiek pie panākuma

17/10/2019 08:49

Aizvadītajā naktī Latvijas hokeja uzbrucējs Ņikita Jevpalovs atzīmējās ar vienu piespēli Amerikas hokeja līgas (AHL) mačā, bet viņa pārstāvētā Lavalas “Rocket” pēcspēles metienu sērijā uzvarēja Providensas “Bruins” ar 5:4.

Pirmajā trešdaļā “Rocket” izvirzījās vadībā ar 4:0, gūstot četrus vārtus sešu minūšu laikā. Komandas otrajā vārtu guvumā piedalījās Jevpalovs, mazākumā izdarot piespēli. Taču divu nākamo periodu laikā “Bruins” spēja panākt izlīdzinājumu, ceturtos vārtus iemetot vien 18 sekundes pirms sirēnas – 4:4.

Arī papildlaikā mača uzvarētāja netika noskaidrota, līdz ar to tika aizvadīta pēcspēles metienu sērija. Latvijas hokejists tajā nepiedalījās, bet vienīgo bullīti visā sērijā realizēja “Rocket” spēlētājs Džeiks Evanss, atnesot savai komandai uzvaru – 5:4.

Jevpalovs spēles laikā izdarīja trīs metienus pa vārtiem. Sezonas piecos mačos viņš guvis vienus vārtus un atdevis vienu piespēli, viņa lietderības koeficients ir +1.

Maču aizvadīja arī latviešu aizsarga Kristiāna Rubīna pārstāvētā Toronto “Marlies”, kas pieveica Heršijas “Bears” ar 4:3. Pats spēlētājs mačā nepiedalījās. Šosezon Rubīns laukumā gājis divas reizes.