Jevpalovs turpina krāt punktus AHL un palīdz “Rocket” gūt uzvaru mājās

23/02/2019 10:02

Amerikas Hokeja līgā (AHL) aizvadītajā naktī ar savu 18. rezultativitātes punktu atzīmējās uzbrucējs Ņikita Jevpalovs, palīdzot Lavālas “Rocket” savā laukumā gūt “sauso” uzvaru pār Manitobas “Moose” – 3:0.

“Rocket” mača pirmajā periodā guva divus vārtus, spēlējot nevienādos sastāvos. Vispirms rezultātu piektajā minūtē skaitliskajā vairākumā atklāja Keils Flerī, bet precīzi divas minūtes vēlāk jau mazākumā pārsvaru dubultoja zviedrs Lukass Vejdemo. Ar rezultatīvu piespēli savu roku vārtu guvumā pielika arī Jevpalovs.

Ņikita kopumā šosezon aizvadītajos 54 mačos izcēlies ar deviņiem vārtiem un tikpat piespēlēm, kā arī 24 soda minūtēm. “Rocket” ar 53 punktiem 55 spēlēs AHL Austrumu konferences kopvērtējumā ieņem 14. pozīciju.

Tikmēr pie uzvaras šonakt tika Kristofera Binduļa pārstāvētā Hēršijas “Bears”, kas izbraukumā ar 4:2 pārspēja Vilksberijas/Skrentonas “Penguins”, kuras rindās sezonas pirmajā pusē spēlēja jau uz NHL “paaugstinātais” Teodors Bļugers. Latviešu aizsargs Bindulis gan palika ārpus “Bears” pieteikuma šim mačam un kopumā šosezon AHL piedalījies tikai četros dueļos, statistikas ailēs atzīmējoties ar divām soda minūtēm.

“Bears” šī bija jau desmitā uzvara uzvara pēc kārtas, kas ļauj ar 63 punktiem 53 cīņās Austrumu konferences tabulā atrasties piektajā vietā.