Indrašim divi vārti pret “magņitku”, Kalniņam un “Jokerit” grūta uzvara Novosibirskā (VIDEO)

31/01/2019 21:00

Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) ar diviem precīziem metieniem izcēlies Miks Indrašis, kurš palīdzēja Maskavas “Dynamo” savā laukumā ar rezultātu 4:2 (1:0, 1:1, 2:2) pārspēj Magņitogorskas “Metallurg”.

28 gadus vecais uzbrucējs abus vārtus guva noslēdzošajā periodā, 41. minūtē panākot 3:0, bet pamatlaika pēdējās sekundēs otro ripu raidot jau tukšos “magņitkas” vārtos. Miks darbojās “Dynamo” pirmajā maiņā un uz ledus pavadītajās 17:48 minūtēs kopumā veica četrus metienus pa vārtiem, zaudēja vienīgajā iemetienā, kurā piedalījās un pielietoja vienu spēka paņēmienu.

Indrašis vārtus guva jau trešajā mačā pēc kārtas, bet kopumā viņa rēķinā šosezon 14 precīzi metieni un 12 rezultatīvas piespēles 48 spēlēs.

Pie trešā panākuma pēc kārtas tika Helsinku “Jokerit”, kas ar latviešu vārtsarga Jāņa Kalniņa palīdzību viesos ar rezultātu 4:3 (1:0, 0:1, 2:2, 1:0) pagarinājumā pārspēja Novosibirskas “Sibir” vienību, kas aktīvi turpina cīņu par iekļūšanu Austrumu konferences “play-off”.

Kalniņš savā 31 spēlē šosezon tika galā ar 23 no 26 “Sibir” hokejistu metieniem, bet “Jokerit” noslēdzošajā periodā divas reizes izlaida viena vārta pārsvaru, kas noveda pie pagarinājuma, kurā uzvaru nesošo ripu mājinieku cietoksnī raidīja Sami Lepisto.

Jānis šosezon vidēji katrā mačā atvairījis 92,6% metienu, kā arī ielaidis 2,1 vārtus. “Jokerit” jau garantējusi vietu Gagarina kausa izcīņā, kamēr austrumos “Sibir” no astotajā pozīcijā esošās Čeļabinskas “Traktor” šķir četri punkti, turklāt Novosibirskas vienība aizvadījusi par vienu maču vairāk.

Divus punktus aiz “Sibir” šobrīd atrodas Krišjāņa Rēdliha pārstāvētā Ķīnas “Kunlun Red Star”, kas šodien bez pieredzējušā latvieša sastāvā papildlaikā ar 2:3 (2:2, 0:0, 0:0, 0:1) viesos atzina Habarovskas “Amur” pārākumu. 38 gadus vecais Rēdlihs savainojuma dēļ izlaida lielāko sezonas daļu, un līdz šim astoņās spēlēs atzīmējies ar vienu rezultatīvu piespēli.