“Jokerit” ar Kalniņu vārtos spēles beigās nenotur pārsvaru, taču uzvar papildlaikā

03/11/2020 20:56
Jānis Kalniņš

Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) Jānis Kalniņš un viņa pārstāvētā Helsinku “Jokerit” viesos ar 5:4 papildlaikā pārspēja “Sochi” komandu.

Kalniņš šajā mačā spēja atvairīt 31 no 35 pretinieku metieniem.

Pirmajā periodā vienības nespēja gūt vārtus. Savukārt jau otrās trešdaļas pirmajās piecās minūtēs “Sochi” spēja divreiz pārspēt Kalniņu, kad precīzi bija Rafaels Batiršins un Sergejs Šmeļovs.

Trešā periodā 32. sekundē Niklass Jensens atguva vienus vārtus, bet pēc nedaudz vairāk kā trīs minūtēm Ņikita Tolčickis atjaunoja divu vārtu pārsvaru. Savukārt vēlāk vārtus guva Jakubs Krejčiks, taču jau pēc 28 sekundēm neizšķirtu panāca “Jokerit” uzbrucējs Veli-Mati Savinainens. Trešdaļas 13. minūtē ceturtos Helsinku kluba vārtus iemeta Džordans Šrēders. Tomēr iegūto pārsvaru “Jokerit” neizdevās noturēt un, nomainot vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, “Sochi” hokejists Danils Miromanovs 20 sekundes pirms pamatlaika beigām izrāva papildlaiku.

Pagarinājumā jau pēc nospēlētas 41 sekundes uzvaru Helsinku vienībai atnesa kapteinis Braiens O’Nīls.

Dienas pirmajā cīņā Rīgas “Dinamo” ar 0:3 zaudēja Nursultanas “Barys”, noslēdzot četru spēļu izbraukumu bez gūtiem punktiem.