“Jokerit” ar Kalniņu vārtos zaudē SKA

25/08/2019 21:49

Latviešu vārtsarga Jāņa Kalniņa pārstāvētā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienība Helsinku “Jokerit” piedzīvoja zaudējumu pret Sanktpēterburgas SKA ar 1:4 Nikolaja Pučkova piemiņas turnīrā.

Somijas komandas vārtus sargāja latviešu spēlētājs, kurš pirmo reizi bija spiests kapitulēt jau ceturtajā minūtē, kad vārtus guva SKA aizsargs Romāns Rukavišnikovs. Otrā perioda sākumā viņš bija precīzs arī otro reizi, taču jau minūti vēlāk Viktors Levs samazināja deficītu līdz minimumam.

Noslēdzošās trešdaļas ceturtajā minūtē uzbrucējs Nails Jakupovs iemeta trešo ripu Kalniņa sargātajos vārtos – 1:3. Trīsarpus minūtes pirms sirēnas SKA palika mazākumā un latviešu vārtsargs devās uz komandas soliņu, nomainoties pret sesto laukuma spēlētāju. Izmantot skaitlisko pārsvaru “Jokerit” nespēja, bet pēdējās sekundes mājinieki iemeta ripu tukšos vārtos, mačam noslēdzoties ar Somijas kluba zaudējumu 1:4.

Spēles laikā pa Kalniņa sargātajiem vārtiem tika izdarīti 26. metieni. “Jokerit” piedzīvoja pirmo neveiksmi šajā turnīrā. Pirms tām Helsinku vienībā izcīnījusi uzvaras pār Čerepovecas “Severstal” ar 2:1 un Boba Hārtlija vadīto Omskas “Avangard” ar 4:3.

Pirmo spēli jaunajā KHL sezonā “Jokerit” aizvadīs 3. septembrī pret “Avangard”.