“Jokerit” priekšlaicīgi noslēdz karantīnu un gatavojas piektdienas spēlei

Helsinku Jokerit
Helsinku "Jokerit" | Foto: Helsinku "Jokerit"

Kontinentālās hokeja līgas () klubs Helsinku “Jokerit” pārtraukuši karantīnu un gatavojas aizvadīt maču piektdien, 25. septembrī, pret Novosibirskas “Sibir”, ziņo “Sport-Express” apskatnieks Aleksejs Ševčenko.

Vakar KHL sazinājās ar Somijas veselības un labklājības institūtu ar lūgumu samazināt karantīnas laiku  “Jokerit” komandai, vēstīts līgas mājaslapā. Šodien pieņemts lēmums noteikto 14 dienu karantīnu pārtraukt.

Ja “Jokerit” karantīnas laiks nebūtu samazināts, tad tai būtu jābeidzas tieši gaidāmās cīņas datumā – 25. septembrī.

Jau ziņots, ka iepriekš netika aizvadīts mačs starp Jāņa Kalniņa pārstāvēto “Jokerit” un Kazaņas “Ak Bars”, jo Somijas galvaspilsētas komanda pirms tam tikās ar Ņižņekamskas “Neftekhimik”, kur vairākiem hokejistiem tika atklāta inficēšanās ar Covid-19.

Vēlāk tika pārcelti vēl četri Somijas kluba mači, kur viņiem bija jātiekas ar Čerepovecas “Severstal”, Magņitogorskas “Metallurg”, Maskavas apgabala “Vityaz” un Maskavas CSKA.

Lai arī visi Somijas kluba hokejisti bija atkārtoti nodevuši testus un visi rezultāti bija negatīvi, ievērojot vietējo likumdošanu, “Jokerit” pārstāvjiem divas nedēļas jāpavada pašizolācijā, līdz ar ko pārceltas nākamās spēles šajā laikā ar Helsinku kluba dalību.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par