Jokičam kārtejais “triple-double” “Nuggets” uzvarā pār “Clippers”

11/01/2019 08:36

Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) aizvadītajā naktī norisinājās četras spēles. Par Latvijas izlases uzbrucēja Dāvja Bertāna pārstāvētās Sanantonio “Spurs” vienības uzvaru pār Oklahomsitijas “Thunder” jau vēstījām.

20. uzvaru sezonā izcīnīja Miami “Heat” (20-20) basketbolisti, kas ar 115:99 savu skatītāju priekšā pārspēja Bostonas “Celtics” (21-26). “Heat” neilgi pēc puslaika ieguva iespaidīgu 26 punktu vadību, tomēr viesi spēja veikt 16:0 izrāvienu un pievilkt līdz astoņu punktu atstatumam. Pateicoties pieredzes bagātajam Dveinam Veidam, “Heat” brīvkritiens neturpinājās. Aizsargs uzņēmās iniciatīvu, nokārtojot savas komandas panākumu.

36 gadus vecais Veids izcēlās ar 19 gūtiem punktiem, kamēr Džošs Ričardsons pievienoja 18. “Celtics” rindās 22 punktus guva Kairijs Ērvings, bet 18 Markusa Smārta konta.

Uzvaru izcīnīja Rietumu konferences līdervienība Denveras “Nuggets” (28-12), kas mājās ar 121:100 tika galā ar Losandželosas “Clippers” (24-17), kuriem pārtrūka trīs uzvaru sērija. Neapturams Denveras rindās kārtējo reizi bija Nikola Jokičs, kurš sakrāja “triple-double”: 18 punkti, 14 atlēkušās bumbas un desmit rezultatīvas piespēles. Tas bija 21. Jokiča NBA karjeras “triple-double”.

Mājinieki savu vadību nostiprināja pirmās ceturtdaļas beigās, neļaujot viesiem pietuvoties līdz pat mača beigām. Denveras komandā rezultatīvākais bija Džamals Marejs ar 23 punktiem, kamēr Losandželosas līderu duets Danilo Galinari un Tobiass Hariss izcēlās pa 18 gūtiem punktiem, bet Lū Viljamss atzīmējās ar 19.

NBA regulārā čempionāta spēļu rezultāti:

Maiami “Heat” – Bostonas “Celtics” 115:99 (28:24, 33:19, 22:29, 32:27);

Denveras “Nuggets” – Losandželosas “Clippers” 121:100 (37:25, 28:29, 28:22, 28:24);

Sanantonio “Spurs” – Oklahomasitijas “Thunder” 154:147 (33:23, 37:40, 35:30, 25:37, 11:11, 13:6) – otrajā pagarinājumā;

Sakramento “Kings” – Detroitas “Pistons” 112:102 (34:21, 31:27, 26:26, 21:28).