Jonass: Nedaudz žēl par to kļūdu pirmajā braucienā, kad pazaudēju vienu pozīciju

08/04/2024 13:11
Nokopēts
Pauls Jonass

Latvijas motosportists Pauls Jonass, kurš svētdien Itālijā pasaules motokrosa čempionāta trešajā posma – Sardīnijas “Grand Prix” – izcīnīja ceturto vietu, pēc sacensībām atzina, ka labo rezultātu sasniedzis pateicoties stabilitātei.

Jau ziņots, ka “Standing Construct Honda” braucējs Jonass kvalifikācijā bija piektais, sacensību pirmajā braucienā – arī piektais, bet otrajā braucienā ieņēma ceturto vietu, šajā pozīcijā finišējot arī posma kopvērtējumā. Abu braucienu summā posmā pārliecinošu uzvaru ar 50 punktiem svinēja Horhe Prado (“GasGas”), otrais ar 44 punktiem bija slovēnis Tims Gajsers (“Honda”), nīderlandietim Džefrijam Herlingsam (KTM) 40 punkti deva trešo vietu, kamēr Jonass ar 34 punktiem palika uzreiz ārpus labāko trijnieka.

“Izdevās trīs stabili braucieni. Nedaudz žēl par to kļūdu pirmajā braucienā, kad četrus vai piecus apļus pirms beigām piedzīvoju nelielu kritienu un pazaudēju vienu pozīciju,” sportistu citē Latvijas Motosporta federācija (LaMSF). “Tas man ir ļoti labs rezultāts šajā trasē. Kopumā jūtos ļoti labi gan fiziski, gan braucot ar motociklu. Gatavojoties svētdienas braucienam, veicām amortizācijas uzlabojumus, tas palīdzēja iegūt labāku komfortu un pārliecību,” pastāstīja Latvijas motobraucējs. “To varēja redzēt arī manā braukšanā. Veiksmīgas sacensības. Dodos uz Beļģiju, tur gatavošos nākamajām sacensībām, kas jau šajā nedēļas nogalē notiks Itālijā.”

Pēc pirmajiem trīs posmiem pasaules čempionāta kopvērtējumā līderis ar 174 punktiem ir Prado, otro vietu ar 157 punktiem ieņem Gajsers, bet labāko trijnieku ar 125 punktiem noslēdz Herlingss. Jonass ar 113 punktiem atrodas piektajā pozīcijā.

Iepriekšējā sezonā kopvērtējumā uzvarēja spānis Horhe Prado (“GasGas”), aiz sevis atstājot Romēnu Fevru un šveicieti Žeremī Sīveru, bet Jonass ar vairākiem savainojumiem ierindojās 19.vietā.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
2.07
4.15
3.37
1.86
4.48
3.83
2.5
3.6
2.6
1.25
6.25
9.5
2.5
3.4
2.75
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām