Jonass pēc vairāku gadu pārtraukuma atkal pievienojies “Red Bull” atlētu saimei

19/01/2021 11:18

Latvijas motokrosa braucējs Pauls Jonass atgriezies “Red Bull” atbalstīto atlētu komandā, ziņots “Red Bull Latvia” sociālo tīklu kontos.

24 gadus vecais motokrosa pilots pēc vairāku gadu pārtraukuma atgriezies “Red Bull” saimē, ko komentējis ar lielu gandarījumu.

“Atgriežoties “Red Bull” komandā ir sajūta, ka esmu atpakaļ mājās,” atzinis Jonass.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Red Bull Latvia (@redbulllatvia)

Zināms, ka “Red Bull” atbalsta dažādu sporta veidu pārstāvjus, īpaši pazīstams šis zīmols ir motoru un ekstrēmo sporta veidu atlētu un līdzjutēju vidū.

“Red Bull” atlētu vidū ir tādi latviešu sportisti kā parkūrists Pāvels Petkuns, skeitbordists Madars Apse, vieglatlēte Laura Ikauniece un autosporta pilots Mārtiņš Sesks.

Pirmajā posmā kopā ar “Red Bull” komandu Jonass bija no 2012. līdz 2018.gadam. Šī perioda laikā Jonass 2017.gadā triumfēja pasaules čempionāta kopvērtējumā MX2 klasē.

Raugoties jaunās sezonas virzienā Jonass cer uz veiksmīgiem startiem, saglabājot sevi formā, un, vēlams, finišēt starp TOP5 pilotiem katrās sacensībās.

Jau iepriekš tika ziņots, ka Jonass oktobra nogalē parakstīja līgumu ar Beļģijā bāzēto un austriešiem piederošo “Gas Gas Factory Racing” komandu.

Covid-19 izplatība pasaulē un ievērojamie ierobežojumi sporta sacensību norisē ietekmējusi arī MXGP sezonas startu. 2021.gadā sezona startēs vēlāk kā ierasts – plānots, ka starts sezonai tiks dots aprīļa sākumā.

Sezonā plānoti 20 sacensību posmi ar vairākām jaunām norises vietām, piemēram, posms Omānā un vairākās līdz šim nebijušās trasēs Nīderlandē, Somijā un Krievijā.

Pieslēgties

Dienas fokusā

27/02/2021 22:52

Lieliskais “Jame” un “YEKINDAR” sniegums ļauj “Virtus.pro” iekļūt “IEM Katowice 2021” finālā

“IEM Katowice 2021” “CS:GO” turnīra finālu sasniegusi Mareka “YEKINDAR” Gaļinska pārstāvētā “Virtus.pro”. Latvietis jau otro dienu pēc kārtas demonstrēja fantastisku sniegumu, kas duetā ar komandas biedra Džami “Jame” Ali parādīto…