Jučmanis publicē “Whatsapp” saraksti ar Šnepu

LBS, sportazinas.com
Valdis Voins un Edgars Šneps

Piektdien, 9.martā, Latvijas basketbola vidi pāršalca skandāls – bijušais izlašu direktors Māris Jučmanis vērsies Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (KNAB), vainojot Latvijas Basketbola savienību (LBS) ar tās ģenerālsekretāru Edgaru Šnepu priekšgalā šantāžā un mēģinājumos izspiest Ministru kabineta piešķirto prēmiju par izciliem sasniegumiem sportā, kas viņam pienācās par darbošanos “3×3” basketbola izlases delegācijā.

Šneps Jučmaņa apgalvojumus par prēmijas izspiešanu nodēvēja par meliem. Viņš skaidro, ka Jučmanis, beidzot darbu, ir atstājis finansiālas saistības, kuras negrib nokārtot.

Jučmanis otrdien sociālajā vietnē Facebook publicēja ekrānšāviņus no viņa sarakstes ar Edgaru Šnepu, kurā skaidri un gaiši redzams, ka ģenerālsekretārs aicina Jučamani pārskaitīt prēmiju uz LBS kontu.

Pagājušā gada izskaņā Jučmanis saņēma Ministru kabineta piešķirto prēmiju 5524,79 eiro apmērā par izciliem sasniegumiem sportā. Prēmija viņam kā Latvijas izlases direktoram pienācās par valstsvienības izcīnīto 2017.gada Eiropas čempionu titulu 3×3 basketbolā. Latvijas komanda ar Kārli Paulu Lasmani, Nauri Miezi, Edgaru Krūmiņu un Agni Čavaru sastāvā šajā sporta veidā, kas iekļauts arī 2020.gada Tokijas olimpisko spēļu programmā, negaidīti par kontinenta čempioniem kļuva pagājušā gada jūlijā.

Jučmanis LBS strādā kopš 2010.gada un joprojām ir šīs organizācijas darbinieks, taču kopš pagājušā gada 14.oktobra ir bērna kopšanas atvaļinājumā un savus pienākumus varētu atsākt veikt nākamā gada februārī.

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar