Jurjānei 18 punkti “Botaš” zaudējumā Turcijas čempionāta ceturtdaļfināla sērijā

29/04/2022 18:32
Aija Jurjāne

Latvijas basketboliste Aija Jurjāne ceturtdien guva 18 punktus Turcijas čempionāta ceturtdaļfināla sērijas trešajā spēlē, Ankaras “Botaš” komandai zaudējot spēli un izstājoties no cīņas par medaļām. “Botaš” izbraukuma spēlē ar 61:70 (17:14, 7:14, 20:20, 17:22) piekāpās citai Ankaras vienībai “Ormanspor” un sērijā līdz divām uzvarām zaudēja ar 1-2.

Jurjāne laukumā pavadītajās 22 minūtēs un 15 sekundēs grozā raidīja divus no četriem divpunktu metieniem, četrus no septiņiem tālmetieniem un abus soda metienus. Viņa arī izcīnīja divas atlēkušās bumbas, bloķēja vienu metienu, pārtvēra vienu bumbu, trīsreiz pārkāpa noteikumus un iekrāja efektivitātes koeficientu 17.

Zaudētājām ar 24 punktiem, piecām atlēkušajām bumbām un sešām kļūdām izcēlās Jelena Dubļeviča. Pretiniecēm 21 punkts un sešas zem groziem izcīnītas bumbas tika Denielai Robinsonei. Jau ziņots, ka ceturtdaļfināla barjeru nepārvarēja Elīnas Babkinas pārstāvētā Ankaras “Cankaya Universitesi” un Stambulas “Galatasaray”, kurai sezonas otrajā pusē pēc pleca operācijas nevarēja palīdzēt Anete Šteinberga. Ilzes Jākobsones pārstāvētā Stambulas “Bešiktaš” nekvalificējās izslēgšanas turnīram.