Jurjānes pārstāvētā komanda panāk izšķirošo spēli Turcijas čempionāta ceturtdaļfināla sērijā

26/04/2022 20:38
Aija Jurjāne/Putniņa

Latvijas basketboliste Aija Jurjāne otrdien guva četrus punktus Turcijas čempionāta ceturtdaļfināla sērijas otrajā spēlē un kopā ar Ankaras “Botaš” komandu svinēja uzvaru. “Botaš” savā laukumā ar rezultātu 83:77 (18:19, 20:22, 22:19, 23:17) apspēlēja citu Ankaras vienību “Ormanspor” un sērijā līdz divām uzvarām panāca 1-1.

Jurjāne laukumā pavadītajās 23 minūtēs un 17 sekundēs grozā raidīja vienu no četriem divpunktu metieniem un divus no četriem “sodiņiem”, bet netrāpīja vienīgo tālmetienu. Viņa arī izcīnīja divas atlēkušās bumbas, atdeva trīs rezultatīvas piespēles, bloķēja vienu metienu, pārtvēra vienu bumbu, vienreiz kļūdījās, trīsreiz pārkāpa noteikumus un iekrāja četrus efektivitātes koeficienta punktus.

Uzvarētājām ar 17 punktiem, 11 atlēkušajām bumbām un sešām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Jelena Dubļeviča. Pretiniecēm 23 punkti un 18 bumbas zem groziem bija Tieirai Makovanai.

Jau ziņots, ka ceturtdaļfināla barjeru nepārvarēja Elīnas Babkinas pārstāvētā Ankaras “Cankaya Universitesi” un Stambulas “Galatasaray”, kurai sezonas otrajā pusē pēc pleca operācijas nevarēja palīdzēt Anete Šteinberga. Ilzes Jākobsones pārstāvētā Stambulas “Bešiktaš” nekvalificējās izslēgšanas turnīram.