Jurkovskis rezultatīvi piespēlē “Dundalk” neizšķirtā UEFA Konferences līgas mačā

22/07/2021 23:56
Raivis Andris Jurkovskis

Latvijas futbola izlases aizsargs Raivis Andris Jurkovskis ceturtdien asistēja vārtu guvumā UEFA Konferences līgas kvalifikācijas otrās kārtas pirmajā spēlē.

Jurkovska pārstāvētā Īrijas komanda “Dundalk” Dublinā cīnījās neizšķirti 2:2 (2:2) ar Igaunijas klubu Tallinas “Levadia”. Spēles pirmā pusstundu aizritēja vētraini. Uz savulaik “Riga” komandā spēlējušā Igaunijas futbolista Bogdana Vaščuka vārtiem ar precīzu sitienu atbildēja Viljams Pačings – 1:1 jau trešajā minūtē.

Spēles 19.minūtē Vaščuks atguva talliniešiem vadību, bet astoņas minūtes vēlāk Deivids Makmilans izlīdzināja rezultātu. Šajā epizodē Jurkovskis soda laukumā no labās puses piespēlēja uz vārtu priekšu, kur Makmilans saņēma bumbu, apstrādāja to un trieca vārtos. Neizšķirti spēlēja arī pussarga Jāņa Ikaunieka pārstāvētā Somijas komanda Kuopio KuPS, kas mājās cīnījās 2:2 (1:1) ar Ukrainas vienību Poltavas “Vorskla”. Ikaunieks spēlē iesaistījās 62.minūtē un pāris minūtes vēlāk nopelnīja dzelteno kartīti. Neizšķirtu kompensācijas laika septītajā minūtē izrāva Diogo Tomass.

Uz maiņu nācu arī uzbrucējs Vladislavs Gutkovskis, dodoties laukumā 83.minūtē spēlē, kurā viņa pārstāvētā Polijas vicečempione Čenstohovas “Rakow” viesos spēlēja 0:0 (0:0) ar Lietuvas klubu Marijampoles “Sūduva”. Tikmēr pussargs Andrejs Cigaņiks iesaistījās spēlē 61.minūtē, kamēr viņa pārstāvētā Slovākijas vienība Dunajskas Stredas DAC 1904 viesos ar 0:1 (0:1) atzina Belgradas “Partizan” pārākumu.

Atbildes spēles notiks pēc nedēļas, bet trešās kārtas cīņas būs 5. un 12.augustā. “Play-off” jeb ceturtās kārtas izloze notiks 2.augustā, bet pašas šīs kārtas spēles – 19. un 26.augustā. Savukārt grupu turnīra izloze notiks 27.augustā. UEFA Eiropas Konferences līgas pamatturnīrā spēlēs 32 komandas, no kurām garākais ceļš līdz pamatturnīram ir piecas kvalifikācijas kārtas.