“Jūrmala” Liepājā izglābjas no zaudējuma, “Ogrei” uzvara Tallinā

24/11/2018 19:58

“Olybet” Latvijas – Igaunijas apvienotās basketbola līgas kārtējā spēļu kārtā no negaidīta zaudējuma izglābusies pagājušās sezonas Latvijas basketbola līgas (LBL) bronzas medaļu ieguvēja “Betsafe/Jūrmala”, kas mača gaitā atspēlēja 17 punktu deficītu un izbraukumā ar 87:81 pieveica pastarīti “Liepāju”.

Spēles sākums jūrmalniekiem padevās briesmīgs – “Liepājai” izdevās ātri iegūt 17 punktu pārsvaru (20:3). Tomēr jau drīz vien jūrmalnieki saņēmās un līdz ceturtdaļas noslēgumam veica 8:2 izrāvienu, pietuvojoties līdz 11:22.

Jūmalnieki pamazām pārņēma iniciatīvu šajā mačā arī otrajā ceturksnī, tā noslēgumā spējot piekļūt līdz trīs punktu atstatumam (39:42).

Pēc lielā pārtraukuma liepājnieki uz brīdi spēja atgūt desmit punktu vadību (54:44), tomēr turpinājumā arvien vairāk mača gaitu noteica viesi, tiem divreiz spējot panākt līdzsvaru.

Noslēdzošā ceturkšņa pirmajā pusē atkal dominēja liepājnieki, taču spēles beigās Jūrmalas komanda veica septiņu punktu izrāvienu, izraujot uzvaru arī visā mačā – 87:81.

Uzvarētāju rindās 18 punktus guva Kārlis Lasmanis, kamēr 17 punkti bija Kristapam Medisam. Mājiniekiem ar 33 punktiem izcēlās Džons Džonsons, kamēr 27 punkti un 15 atlēkušās bumbas Teiloram Besikam.

“Betsafe/Jūrmala” ar septiņām uzvarām 12 spēlēs turnīra tabulā ieņem piekto vietu, kamēr liepājnieki ar diviem panākumiem 11 cīņās ir 13.pozīcijā.

Savukārt uzvaru tikpat saspringtā spēlē izcīnīja “Ogre”, kas viesos ar 92:84 apspēlēja sīksto “Tallinas Tehnisko universitāti”.

Uz izlasi izsauktajiem Kasparam Bērziņam 20 punkti un 11 atlēkušās bumbas, kamēr Kristapam Dārgajam 17 punkti un 15 atlēkušās bumbas.

“Ogre” ar astoņām uzvarām 11 spēlēs kopvērtējuma tabulā ieņem ceturto vietu, kamēr “TalTech” ar sešiem panākumiem 11 cīņās ir astotā.

Visbeidzot negaidītu panākumu izcīnīja “Valga-Valka”/”Maks&Moorits”, kas viesos ar 83:81 pārspēja Raplas “AVIS Utilitas”.

Uzvar;et;ajiem 14 punktus guva Kristaps Miglinieks, kamēr mājiniekiem ar desmit punktiem izcēlās Ervīns Jonāts.

Valkas komandai šī bija otrā uzvara aizvadītajās desmit spēlēs.