Jūrmalas “Noah” spēlē neizšķirti ar Ukrainas otrās līgas vienību

24/02/2021 20:19
Jūrmalas

Latvijas futbola virslīgas debitante Jūrmalas “Noah” trešdien Turcijā spēlēja neizšķirti pārbaudes spēlē. “Noah” Belekā spēlēja 1:1 (0:0) ar Ukrainas pēc spēka otrās līgas komandu Kijevas “Obolon”. Jūrmalniekus 51.minūtē vadībā izvirzīja brazīlietis Markuss Žuniors, bet 17 minūtes vēlāk pretinieki panāca 1:1.

Jūrmalas komandas pamatsastāvā bija tādi Latvijā zināmi spēlētāji kā Kaspars Ikstens, Alans Siņeļņikovs, Daniils Ulimbaševs, Anastasijs Mordatenko un Andris Krušatins, bet mača sākumā rezervē bija Vladislavs Kurakins, Rendijs Šibass, Aleksejs Grjaznovs un Gļebs Kļuškins.

Virslīgas čempionāta jaunās sezonas sākums paredzēts pēc nepilnām trim nedēļām. 2021.gada sezonā Latvijas futbola virslīgā spēlēs čempione “Riga”, otrās vietas ieguvēja RFS, bronzas medaļniece “Valmiera”, kā arī “Ventspils”, “Liepāja”, Jūrmalas “Spartaks”, Jūrmalas “Noah”, “Metta” un “Daugavpils”. Iepriekšējā sezonā jau trešo reizi pēc kārtas virslīgā uzvaru svinēja “Riga”, bet Latvijas kausu ieguva “Liepāja”.