Jūrmalas “Spartaks” pārbaudes spēlē kapitulē titulētajam Polijas klubam “Lech”

12/07/2019 23:36

Latvijas futbola klubs Jūrmalas “Spartaks” piektdien Polijā ar 1:4 (1:2) piekāpās titulētajam poļu klubam Poznaņas “Lech”.

“Spartaks” Polijā pašlaik aizvada treniņnometni, kurā tika aizvadīta draudzības spēle ar Poznaņas “Lech”, kuras rindas savulaik pārstāvēja Latvijas futbolisti Deniss Rakels un Artjoms Rudņevs.

Vienīgos vārtus “Spartaka” rindās guva Čikezī Naorisa, kurš izcēlās 24.minūtē.

Pirmajā puslaikā abas vienības spēkojās ar pamatsastāva spēlētājiem, bet pēc 45 nospēlētām minūtēm vadībā bija mājinieki ar 2:1. Tikmēr otrajā puslaikā vienības deva iespēju rezervistiem, kur atkal pārāki izrādījās poļi, gūstot divus bezatbildes vārtus, svinot uzvaru ar 4:1.

Nākamā spēle “Spartakam” paredzēta pirmdien Latvijas kausa astotdaļfinālā, kad mājās būs jācīnās ar “Daugavpils” komandu.

Pērn par Latvijas kausa čempioni pirmo reizi vēsturē kļuva “Riga” vienība, kas finālspēlē tikai pēcspēles sitienu sērijā pārspēja “Ventspili”.

Tikmēr “Optibet” Latvijas futbola virslīgā “Spartaks” komanda ir trešā, 19 mačos izcīnot 30 punktus.