“Jūrmalas Sporta” handbolisti virslīgas mačā izcīna neizšķirtu pret Rīgas “Celtnieks” komandu

Celtnieks, sportazinas.com

Šovakar SynotTip handbola Virslīgas turnīra spēlē viena no čempionāta līdervienībām ”Celtnieks Rīga”, turpinot cīnīties ar lieliem robiem sastāvā, viesos nespēja uzvarēt turnīra tabulas apakšgala komandu ”Jūrmalas Sports” – 28:28.

Līdz šīvakara spēlei ”Celtnieks Rīga” desmit spēlēs bija izcīnījusi astoņas uzvaras un turnīra tabulā atradās otrajā vietā uzreiz aiz līdervienības ”Tenax Dobele”, kas pagaidām cīnās bez zaudētiem punktiem. ”Jūrmalas Sports” galvaspilsētas komandu ciemos sagaidīja ar 3-6 bilanci un sesto vietu astoņu komandu konkurencē.

”Celtniekam” šobrīd ir lielas problēmas ar sastāvu, un līdzīgi kā iepriekšējās spēles arī šo izlaida Artis Kurmēns un Artūrs Lazdiņš, tāpat palīdzēt nevarēja komandas pamatvārtsargs Raitis Puriņš, kurš ir arī Latvijas nacionālās izlases vārtsargs. Mača sākumā ”Celtnieks” demonstrēja pārliecinošu spēli uzbrukumā, kā rezultātā pēc desmit minūtēm bija vadībā ar 7:4.

Arī turpinājumā viesiem laukumā daudz kas sanāca, un puslaika otrajā daļā pēc Riharda Lejas precīza metiena rīdzinieki uz brīdi ieguva pat piecu vārtu handikapu – 15:10. ”Celtniekam” neizdevās veiksmīgi nospēlēt puslaika pēdējās minūtes, ko izmantoja ”Jūrmalas Sports” komanda, atgūstot pāris vārtus un saglabājot intrigu pēc spēles 30 minūtēm – 13:16.

Otrā puslaika ievadā ļoti pārliecinoši spēlēja ”Jūrmalas Sports”, un 40. minūtē pēc Rolanda Ivanova precīza metiena jūrmalnieki jau izvirzījās vadībā – 19:18. Turpinājumā laukumā risinājās līdzīga spēle, abas komandas vairākas reizes pabija vadībā, bet pēdējie vārti šajā cīņā tika gūti vairāk nekā divas minūtes pirms mača beigām, kad Ivanovs ar precīzu metienu panāca 28:28. Izskaņā izraut uzvaru nespēja neviena no komandām.

”Jūrmalas Sports” sastāvā šajā spēlē rezultatīvākais bija komandas uzbrukuma līderis Rolands Ivanovs, kurš kārtējo reizi nebaidījās uzņemties iniciatīvu, izdarīja 18 metienus pa vārtiem, ar ko pietika, lai gūtu 13 vārtus. Vladislavs Košmans ar 11 vārtiem bija labākais pretējā nometnē, kamēr Ritvars Balceris guva septiņus vārtus.