“Jūrmalas Sportam” pārliecinoša uzvara “SynotTip” virslīgas pirmajā mačā

19/09/2015 20:07

(Papildināta no ceturtās rindkopas.)

Jūrmala, 19.sept., LETA. Pārliecinošu uzvaru savā “SynotTip” Latvijas vīriešu handbola virslīgas jaunās sezonas pirmajā spēlē sestdien guva bronzas medaļās laureāti “Jūrmalas Sports”, kas savā laukumā ar 32:13 (17:8) pārspēja Ludzas “Latgols” komandu.

Jūrmalnieki laukumā dominēja jau no pirmajām mača minūtēm, puslaiku noslēdzot ar deviņu punktu pārsvaru (17:8). Otrajā puslaikā mājinieki vēl vairāk palielināja pārsvaru, izcīnot pārliecinošu uzvaru ar 32:13.

Uzvarētāju labā sešus vārtus guva Rolands Ivanovs, bet pa četriem precīziem metieniem izdarīja Uldis Lībergs un Mareks Černousovs, kamēr Ludzas komandā piecus vārtus guva Dmitrijs Gojevs.

Tāpat uzvaru sestdien izcīnīja “Ogre”/”Miandum”, kas savā laukumā ar 36:30 (19:12) pārspēja “Vaiņodi”.

Lai gan pirmā puslaika izskaņā ogrēnieši guva četrus bezatbildes vārtus un pārtraukumā devās ar septiņu punktu handikapu (18:12), tomēr otrajā spēles nogrieznī viesi atspēlējās un vēl septiņas minūtes līdz pamatlaika beigām komandas šķīra viens punkts (29:28 mājinieku labā).

Spēles nobeigumā gan mājinieki noturēja pārsvaru un izcīnīja uzvaru ar 36:30.

Ogrēniešu rindās rezultatīvākais šajā mačā bija Arvis Laganovskis, kurš guva astoņus vārtus, bet septiņi precīzi metieni Artim Laganovskim un Artim Kurmēnam.

Savukārt viesu rindās ar desmit vārtu guvumiem izcēlās Oskars Pāvils.

Kā zināms, tāpat ar pārliecinošu uzvaru sezonu iesākusi pagājušās sezonas spēcīgākā vienība Dobeles “Tenax”, kas piektdien ar 39:19 (20:10) sagrāva MSĢ/LAT-98 komandu.

Savukārt trešdien ambiciozā ASK/LSPA vienība sīvā cīņā ar 23:22 uzveica pagājušās sezonas Latvijas Handbola federācijas (LHF) kausa ieguvēju “Celtnieks”.

Jaunajā sezonā astoņas vīriešu komandas aizvadīs trīs apļu turnīru. MSĢ/LAT-98 komandas iegūtie tiks skaitīti kopvērtējumā, tomēr sezonas beigās tai nebūs tiesību piedalīties izslēgšanas turnīrā.

Iepriekšējās sezonas Latvijas čempionāta finālsērijā līdz trim uzvarām “Tenax” ar 3-0 pieveica “Celtnieks”/LSPA komandu.

Kā zināms, Latvijas čempionāts šosezon ir ieguvis ģenerālsponsoru – sporta bāru “SynotTip”.