Jūrmalas un Jelgavas volejbolisti atzīst Igaunijas komandu pārākumu Baltijas līgā

16/01/2022 20:08

RTU/”Robežsardze”/”Jūrmala” un “Biolars”/”Jelgava”/MSĢ komandas svētdien piedzīvoja zaudējumus “Credit24” meistarlīgas spēlēs. Jūrmalas komanda mājās ar rezultātu 0-3 (19:25, 18:25, 17:25) atzina līdervienības Tartu “BigBank” pārākumu. Latvijas vienībā rezultatīvākais ar deviņiem punktiem bija Patriks Pinka, bet trīs punktus blokā guva Jēkabs Dzenis. Uzvarētājiem 13 punktus guva Marti Juhkami.

Tikmēr Jelgavas vienība savā laukumā ar 1-3 (20:25, 18:25, 25:22, 17:25) zaudēja čempiones Tallinas “Selver” volejbolistiem.  Mājiniekiem 14 punktus guva Eduards Stieģelis un ar 12 piebalsoja Leo Catlakšs, kuram divi punkti ar “eisiem” un četri punkti blokā. Talliniešiem rezultatīvākais ar 21 punktu bija Mihkels Nūts.

Sestdien jūrmalnieki piecos setos uzveica “Selver”, kamēr jelgavnieki trīs setos zaudēja Tartu volejbolistiem. Turnīra tabulā līderpozīcijās ar 34 punktiem 12 spēlēs ir Tartu “BigBank”, bet “Selver” ar 24 punktiem 13 mačos ir otrā. Latvijas vienības aizņem pēdējās četras vietas. Sestā ar 11 punktiem 12 mačos šobrīd pirmā ir RTU/”Robežsardze”/”Jūrmala”, ar desmit punktiem deviņās spēlēs seko Jēkabpils “Lūši”, DU/”Ezerzeme” iekrājusi deviņus punktus desmit cīņās, bet “Biolars”/”Jelgava MSĢ” 11 dueļos tikusi pie četriem punktiem.

Šosezon “Credit24” meistarlīgas sacensībās piedalās deviņas komandas – pa četrām no Igaunijas (Tartu “Bigbank”, “Parnu”, Tallinas “Selver” un “TalTech”) un Latvijas (“Daugavpils Universitāte”/”Ezerzeme”, “RTU Robežsardze”/”Jūrmala”, Jēkabpils “Lūši” un “Biolars”/”Jelgava MSĢ”) un viena Lietuvas vienība – Klaipēdas “Amber Volley”. Pērnās sezonas turnīrā uzvaru svinēja Tallinas “Selver”, kas finālā pārspēja “Saaremaa”, bet trešo vietu izcīnīja Jēkabpils “Lūši”.