Jūrmalas WTA turnīrs šovasar nenotiks

Anastastija Sevastova, sportazinas.com
Anastasija Sevastova | Foto: LETA/Paula Čurkste

Šovasar nenotiks Jūrmalas “International” turnīrs, ziņo Sieviešu tenisa asociācija ().

ATP un WTA sezona sākotnēji bija apturēta vismaz līdz 7.jūnijam, bet aprīļa sākumā termiņš tika pagarināts līdz 13.jūlijam. WTA neziņo, ka sezonas atsākšanas punkts ir pārcelts, taču visi jūlija turnīri ir atcelti vai pārcelti.

Organizācija ziņo, ka nenotiks jūlijā Bostadē, Lozannā, Bukarestē un Jūrmalā paredzētie turnīri. Savukārt turnīriem Palermo un Karlsrūē vēl tiek meklēta vieta sezonas turpmākajā kalendārā.

Jūrmalas WTA “International” turnīram bija jāsakās 20.jūlijā jeb nedēļu pēc datuma, kas bija nozīmēts kā sezonas atsākšanās punkts.

Savukārt Tenisa profesionāļu asociācijas (ATP) sezona nesāksies ātrāk par 31.jūliju. Līdz ar to šogad nenotiks turnīri Hamburgā, Ņūportā, Bostadē, Loskabosā, Gštādē, Umagā, Atlantā un Kicbīelē.

Tāpat arī Starptautiskā Tenisa federācija (ITF) paziņojusi, ka atcelti visi turnīri līdz 31.jūlijam. Līdz ar to kortos nenotiks cīņas ITF tūrē, kā arī junioru, senioru, ratiņkrēslu un pludmales tenisā.

Koronavīrusa izplatības dēļ aprīļa sākumā tika atcelts šī gada tenisa sezonas “Grand Slam” trešais turnīrs – Vimbldonas čempionāts.

Atklātajā ērā šī būs pirmā reize, kad nenorisināsies prestižais turnīrs. Iepriekšējo reizi tenisisti Vimbldonas kortos neizgāja no 1940. līdz 1945.gadam, kad norisinājās Otrais pasaules karš. Tāpat turnīrs nenotika no 1915. līdz 1918.gadam Pirmā pasaules kara laikā.

Tikmēr sezonas otrais “Grand Slam” turnīrs – Francijas atklātais čempionāts – no vasaras sākuma pārcelts uz rudeni. Savukārt lēmums par šī gada ASV atklātā čempionāta norisi varētu tikt pieņemts jūnijā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par